Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrepedt a szegycsontom és...

Megrepedt a szegycsontom és iszonyúan fáj minden levegővételnél. Tudtok ajánlani valami erős vény nélkül kapható fajdalomcsillapítót rá?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2019. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz. Az ilyen jellegű fájdalomhoz kevés holmi vény nélküli fájdalomcsillapító. Ha mégis ilyet veszel be, nagyon figyelj az adagolásra, mert az ibuprofen és a paracetamol maximális dózisát nem kell sokkal túllépned, hogy egy életre tönkretedd a veséd/májad vagy meghalj.
2019. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minek? Ő se tud mit tenni csak elküld röntgenre és felír vmi fájdalomcsillapítot. Nincs időm orvoshoz jarkálni dolgozok.
2019. márc. 14. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál orvosnál, honnan tudod, hogy megrepedt?
2019. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak sejtem, mert 1 hete történt a dolog és azóta nem javult semmit nagyon fáj. Nekem mindegy hogy megrepedt, eltört vagy csak megnyomódott a lenyeg h ne fájjon :D
2019. márc. 14. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 hete ilyen durva fájdalmaid vannak, azon az algoflex meg a cataflam nem fog segíteni. Tudom, mert volt hasonló sérülésem. Az ég világon semmit nem használnak ilyenkor a vény nélkül kapható gyógyszerek.

Biztos megéri kockáztatni az egészségedet? Ha ott valami elmozdult, abba még bele is halhatsz...

2019. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett? A tüdőd is megsérülhetett. Az is rohadtul fáj légvételkor.
2019. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!