Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert vagyok lusta?

Miert vagyok lusta?

Figyelt kérdés
Mar evek ota tart ez a helyzet. Regen talpraesett voltam, ma pedig mar felkelnem is nehez sokszor. Ha eszembejut, hogy masnap mennem kell dolgozni vagy barhova is el kell mennem, a halalomon vagyok es egyenesen rosszul vagyok a gondolattol is, hogy el kell hagynom a lakast. HA valaki volt mar hasonlo helyzetben es tud ra megoldast, vitamin, gyogyszer akarmi, az kerem jelezze. A hulyesegekre nem vagyok kivancsi, ne rsboljuk egymas idejet feleslegesen. Es nem, nem azert vagyok lusta, mert nekem olyan jo dolgom van es szenvedek, ugyanugy dolgozok es csinalok mindent, mint barki mas, csak plusszba ez az erzes ami bennem van kikeszit.

2019. márc. 16. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem évekig tartott, sőt még most is eléggé "hullámvölgyben" vagyok mert pár hetente előjön.

Én próbálom "izgalmasabbá" tenni a tapjaim (ez alatt ne nagy dolgokat érts :pl. Nem otthon eszem hanem valahol pesten ...stb)


Nincs magnézium hiányod?

2019. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak, hogy a probléma mögött valamilyen pszichológiai diszfunkció állhat.
2019. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyhe depresszióra tippelek.
2019. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, szedni fogok holnaptol magneziumot, ha nem lesz valtozas, akkor felkeresek egy pszichologust :/
2019. márc. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!