Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lesz egy buli az egyetemen,...

Lesz egy buli az egyetemen, de nem merek elmenni a szorongas miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs sok ismerosom az egyetemen es most lenne alkalmam ismerosoket szerezni, de mostanaban felerősödött a szorongas es a pánikroham. Hogyan küzdjem le, hogy a bulin onmagam legyek?
2019. márc. 18. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Választhatsz, vagy nem mész el, vagy pedig erre az alkalomra veszel be nyugtatót. Növényi is megfelel. Nekem nagyon bevált a Citromfű-Valeriána tabletta. Két szemet is nyugodtan bevehetsz belőle. 90 szemes kb. 1700 Ft-ba kerül. Egyébként rendszeresen is szedheted, ha úgy érzed kiújul a betegséged, nem csak alkalmanként. Ne hagyd elhatalmasodni a szorongást.
2019. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Voltam hasonló helyzetben, én végül elmentem. Nagyon rosszul éreztem magam, végig feszengtem, elég hamar el is menekültem. Mondanom sem kell, soha többet nem próbálkoztam vele, szerencsére azóta már dolgozok. Ha van ismerősöd, akitől kaphatsz jegyzetet, tavalyi zht, felír katalógusra, szerintem ne erőltesd. Ha nincs, kellő mennyiségű alkohol segíthet.
2019. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Igyál előtte egy sört. Jó lesz meglátod. 🙂 Ha nem tetszik max.eljössz
2019. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó előtti attól, hogy te egy lúzer vagy még nem kell elvenni mások kedvét. Én is sokszor izgultam buli előtt. Ez természetes aztán mindig jól éreztem magam. Pár korty alkohol sokat segíthet. Egyebként meg nem kell túlizgulni. Ne várj el sokat. Odamész, megnézed. Ha tetszik maradsz,ha nem eljössz. Ennyi.
2019. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elmentem és nagyon jól éreztem magam. :D Amikor elindultam csak akkor szorongtam kicsit, de ahogy odaértem eltereltem a figyelmem és elengedtem magam.
2019. márc. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!