Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom mostanság?

Mi lehet a bajom mostanság?

Figyelt kérdés
Mostanság elég furán érzem magam esténként. Kifejezetten most. 5:39 van, 1 órája fent vagyok és szerintem 11-nél hamarabb nem tudtam elaludni este (ez a koromhoz képest kevés alvás.) Tegnap szörnyű, stresszes napom volt, és kivoltam lelkileg eléggé, aztán körmöshöz mentem du. (géllakk) és aztán itthon ilyen furán voltam (idegesség miatt? Ilyen leirhattalan érzés) A napot aztán ilyen gyógyteával zártam, lb 8-kor ittam (tafedin tea, vagy hogy kell leirni) És most megint ilyen furcsa érzésem van, nem tudom, mi ez. Ha valaki tudja, miért lehet, segírsen! Előre is köszönöm!

2019. márc. 20. 05:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: másfél éve volt utoljára géllakkom
2019. márc. 20. 05:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportoljál, legyél sokat levegőn, és hagyd a csudába a géllakot, nem szükséges az Neked... Nekem is rossz komfort érzést okoz lakkozás, el is hagytam. Vitaminpótlással nagyon szép körmeim lettek. Belülről szépítsd magad!
2019. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Update: ma nem voltam se stresszes, se semmi, de megint így este előjött rajtam “valami”. Komolyan mondom, nem tudom mi, de így a torkom beszűkült, és ahogy felszek, nem tudok elaludni pedig fáradt vagyok, és ilyen fura, remegés szerű érzésem van. Na ez mi lehet? :(
2019. márc. 20. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pánikbetegség, vagy depresszió.
2019. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!