Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat járok wc-re az...

Alízvagyok kérdése:

Ha sokat járok wc-re az egészséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha dolgozom átlagban napi 10 órát akkor napi 1-2 van székletem. De ha szabadnapos vagyok vagy többet vagyok itthon akkor annyiszor van székletem ahányszor eszek. Evés után van hogy már egy órával, akár napi 4-5 is megvan. Mikor lefekszem pisilek, éjszaka van hogy 2 is felelek pisilni. Régen nem pisiltem lefekvés előtt rendszeresen, de fel se kellett kelnem. Üdítőket iszok,márka, ízesített ásványvíz a legtöbbször, néha Cocacola Fanta... Evés meg munkahelyen pékárú, szendvics. Itthon is ezek még főtt étel. Néha gyümölcs. 26f

2019. márc. 20. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Az éjjeli felkelés viszont, ha nem iszol colát, akkor az nem biztos, hogy jó.
2019. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális a fenét. Napi 5 kakkantás, meg éjjel kijárkálás hogy volna már az? Ne menj el egyből, tartsd vissza egy ideig.
2019. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha itthon vagyok nem Mozdulok ki csak eszek fekszek tvzek kislányommal tanulunk játszunk... Akkor van az hogy többször van WC. Munkahelyen ahol mozgok sokat akkor aznap max 1,2... 75kg 180 magas vagyok. Egyszerűen nem tudok hízni...
2019. márc. 22. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyél több rtostos ételt, reszelt almát, zabműzlit. Kevesebb édeset igyál, a tiszta víz e3gészdégesebb, Nem jó a beleinknek a sok cukros kutyulék. Az éjszakai pisiléssel az a helyzet, hogy napközben álló helyzetben mindig marad bennünk valamennyi többlet folyaqdék. Éjszaka mikor fekszel a vízszintes helyzetben kiiürülnek ezek a retenciók és ezért kell felkeni pisilni- Lefekvés előtt 1 órával már ne igyál, ha éjszaka kiszárad a szád akkor csak 1 kortyot. Ha csak

2x kell felkelni az még nem rossz.

Lehet, hogy az ún. barátságos bacikkal is baj van. Évente legalább 1x nem árt csinálni egy kúrát, vagy hébe- hóba bekapni egy-egy kapszulát. Én már évek óta heti 1 Protexint eszek. Pár hónapja antibiotikumot kellett szednem, akkor 2 hétig ettem napi 2-t

2019. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!