Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért hízok ennyire?

Miért hízok ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval. Decemberben mértem utoljára a súlyomat.

183 cm magas 35 éves férfi vagyok.

Akkor mértem 75 kilót. Most 90 vagyok. Mozgással nincs gond, mert fizikai munkát végzek 12 órában, és melette úszok, és biciklizek, kondi terembe járok.

Mégis hízok... Decembertől az étvágyam is megnőtt, de már lassan odajutok, hogy fogyókúrába kellene fognom.



2019. márc. 21. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt orvostól kellene megkérdezni. Három hónap alatt 15 kiló hízás aggasztó.
2019. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megnőtt az étvágyad, akkor biztosan többet eszel, ezt kellene visszafogni és diétásabb ételeket enni, valamint nem árt megnézetni a pajzsmirigyed, cukorszintet.
2019. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval +15 kilóig fel sem tűnt, hogy baj van, meg pl, hogy egy ruha sem megy rád ?
2019. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Feltünt. A cukrom jó. Éhgyomorra mértem 5.4-et
2019. márc. 24. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, egyidősek vagyunk, én is eléggé meghíztam ezen a télen, hát nem igazán tudom mire vélni. Talán a korral jár. Persze valamivel kevesebbet jövök-megyek télen, de máskor is volt tél, ennyire nem szoktam hízni. Enni meg máskor is rengeteget eszek, az igaz. Talán az lehet mögötte, hogy lelkileg nyugisabb időszakom volt, gondterhelt időszakban meg fogyni szoktam. 181 centi vagyok, mondjuk én nem ilyen híztam rekord idő alatt szedtem fel. Nyáron lehettem a szokásos 75-76 körül, szilveszterkor 81, de egy hónap múlva már 87,5!!! Azóta némi ingadozással tartom ezt a 87-88-at. De akkora hasam és ülepem van most, hogy alig ismerek magamra. Az is igaz, hogy mióta ekkora lett a gyomrom, állandóan éhes vagyok, nincs az a kiadós ebéd, hogy egy órára rá ne ismételném. Na, megfejteni nem fogom a kérdésedet, csak jeleztem, nem vagy vele egyedül...
2019. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet pont raktározással kompenzálja a tested h ennyire hajtva van. 12 óra fizikai munka, meg még úszás, meg még bicikli...

De az is lehet h ennek a 15 kilónak bizonyos része izom, nem? Hs már ennyit dolgozol

2019. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"nem igazán tudom mire vélni"

"nincs az a kiadós ebéd, hogy egy órára rá ne ismételném"

aha

2019. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mit szégyellni. A kor haladtával a legtöbb férfira felszalad egy kis plusz súly.

Súlyból kiindulva nem vagy kövér, csak nem vagy olyan vékony mint azelőtt. Ennyi meg szerintem belefér. Ennyitől akár még érettebbnek, férfiasabbnak is tűnhet valaki.

2019. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 11:01-es válaszoló! Mielőtt teljes hülyének néznél, akkor kifejtem neked, hogy húsz éve erőltetetten kétpofára hasfájásig tömöm magam, és egész életemben gyúrtam-tömegeltem-gyúrtam-tömegeltem-ettem-ettem és ettem, és mintha mi se történt volna zörögtek a bordáim a zsírtalanságtól, és képtelen voltam abból a nyomorult vasággyal 50 valahány kilós állapotomból kitörni. Ugyanúgy ettem, mint a tömőgépre kötött állat 24 évesen 18 évesen, 34 évesen, 27 évesen, 30 évesen, és képtelen voltam zsírosodni! AHA! Max izmosodni, vállasodni. Úgyhogy akkor várom nagyon bölcs válaszodat, hogy vajon mi a jó élet történt velem most mondjuk tavalyhoz képest, mikor semmi nem történt? És mielőtt még lesajnálnál. Évekig pakoltam a cementes-zsákokat, szóval van annyi vállam-izmom, hogy ezzel a súllyal nem folyok ám széjjel, amíg le nem húzom a pólóm, meg se mondanák, hogy hasam is van, sőt én örülök, hogy végre megemberesedtem, csak azt nem tudom, mért nem lehetett ezt mondjuk 15 évvel ezelőtt...
2019. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is affelé hajlok, hogy nyugodtabb korszakom kezdődött. Ha meg gondolom, milyen viharos volt az elmúlt évim, nem csodálom, hogy nem tudtam magamra szedni pár kilót. Én a sportal ugy vagyok, hogy szeretek mozogni. A 12 ora munkat meg már megsem érzem. Sokszor meló után ugrok le úszni, vagy biciklizni.
2019. ápr. 1. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!