Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha megittam reggel egy hellt,...

Róbert dávid kérdése:

Ha megittam reggel egy hellt, utána 1 bögre kávét majd délelött 1 bögre kávét és 2 spar budget kis energiatialt és most este iszom a monster energiaitalt lehet bajom?

Figyelt kérdés
Nem érzem hogy gyorsan dobogna a szivem,viszont ennyit biztos nem kéne innom mégis ittam. félek hogy bekell mennem az ügyeletre vagy ilyenek.pótcselekvésként iszom az energiaitalt és a kávét. de vannak olyan napok mikor csak 2 bögre kávét megiszom 1 nap és ennyi.mennyire károsak az energiaitalok? Mondjuk ha valaki megiszik mindennap egy monstert,milyen következménye lesz hosszútávon? 28/F

2019. márc. 22. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szívbetegséged, nem igazán, én minimum fel évig ittam 3-4 energiaitalt és 2-3 kávét egy nap munkahelyen 10-12 óra melo mellett és semmi bajom, most voltam teljes kivizsgálását, labor EKG 24 órás vérnyomás mérés stb
2019. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beledöglesz te baromállat.
2019. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik unokatestvérem nem volt szívbeteg, de mégis meghalt 3 doboz Monster miatt, ezért kérlek gondold át, hogy mit csinálsz.
2019. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!