Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meszesz. Problema ki maradasa...

Molnaradrien kérdése:

Meszesz. Problema ki maradasa mi okoza?

Figyelt kérdés

Sziasztok meszesz el menetem a nőgyógyászati dr-hoz aval a gondal hogy honapokig ki marad a menstruációm es babat szertnek mar 1 eve es 5 honapja nem vedekzunk es el mentem vele van olyan hogy 6 honapig sem jon meg el kuldod egy új-vizsgálatra es az uhos papira az van irva hogy Uterus58x28mm nyalkahartya 7,2mm Jo. Ov. Ban dugulas fele terjedoen 48x43mmes echmomentes terulet Jo. Ov-ban apro tüszők. Douglasbab:folyadek nincs Koros erezettseg nem lathato. Szabad hasűri folyadek nem lathato.ha lene szisztam vagy daganat aszt latak volna az uh-on? Mi okoza a ki maradast?

Koszonom


2019. márc. 25. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt gondold át meg1*er. Full érthetetlen az egész. Kezdjük ott hogy mi az a meszesz?
2019. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!