Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet a gyakori gyomorfá...

Mitől lehet a gyakori gyomorfájás és hasmenésérzet?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt tapasztalom, hogy hetente több nap is fáj a gyomrom, illetve hasmenés érzetem van.

Ideges, stresszes nem vagyok. Reggel nem szoktam éhes lenni, de munkába indulás előtt szoktam enni néhány falatot, hogy ne üres gyomorral induljak el. Vagy ez lenne a baj?

Illetve napközben össze vissza eszek. Nincs konkrét ebédidő, akkor eszek amikor épp nincs munka vagy nem jön ügyfél, vagy ha éppen megéhezek.

Csak annyira idegesít már. Még csak fél 9 múlt és megint szenvedek a munkahelyen a gyomorfájás miatt. :(

24N


2019. márc. 26. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el étkezési naplót írni, ahová felírod pontosan, mikor mit és mennyit ettél, valamint azt is, hogy mikor vannak tüneteid.

Lehet valamilyen táplálkozási allergia is mögötte.

2019. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Csináltass allergiára vérvételt (asszem fizetős, de nem vészes az ára és ugyanott, ugyanúgy kell mint egy sima vérvételt), 2 hét kb. mire lesz eredmény róla. Ha negatív vagy csak nagyon minimális az allergia akkor orvossal járjatok utána, mert akkor más a gond.
2019. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Tényleg muszáj lesz valamit tenni, mert ma reggel óta szenvedek. Most is ugyanúgy fáj :( Alig ettem így. Kezdek megijedni most már.

Sosem voltam gyomorfájós. Max stresszesebb időszakban, de most semmi okom az idegeskedésre.

2019. márc. 26. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok,: azért az allergia teszt előtt is menj ez miatt orvoshoz mert bármi más oka is lehet, főleg ha nem csak evés után fáj
2019. márc. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, úgyhogy átérzem, de én mondjuk sokat stresszelek meg szorongok..
2019. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!