Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasonló problémával küzdők...

Hasonló problémával küzdők jelentkezését várom. Nem az okokatkeresem. A körülmények lennének lényegesek. Kinek van hasonló problemaja? Vagy ez csak nekem probléma? Másnak természetes?

Figyelt kérdés

Reflux, allergia miatti ( de a betegség igazából mindegy...lehet rossz szokás is )állandó váladék van a torkomban. Emiatt állandóan fel kell krákognom, ki kell köpnöm.

Nagyon kellemetlen ez nekem még a cssládomban is...nem igazán tudom feldolgozni, kezelni ezt az egy kellemetlen dolgot


2019. márc. 26. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?
2019. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, irtam is, hogy allergia, reflux miatt van.

De itt most nem a betegség a lényeges.

Hanem a probléma.

2019. márc. 26. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
De, itt a betegség a lényeg, amit kezelni kellene. Itt az ok a lényeg, nem az okozat. Lásson el belgyógyász, és allergológus rendesen, egyszerre! És ha nem csillapodik, addig menj, amíg nem jössz rendbe.
2019. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Inkabb nem sorolom fel, de voltam mindenhol...

Szedek gyógyszert is...de emelett hol szinte teljesen eltűnik, hol felerősödik.


Azt mondták ezzel együtt kell élni...meg hogy ez természetesnek kell venni mint a köhögés vagy a tüsszentés...hát nekem nem az

2019. márc. 26. 14:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Senkinek??
2019. márc. 26. 20:06
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az állandóan az milyen gyakran van, mondjuk naponta?

Fura ez kívülről szemlélve, de ha betartod az illemet és higiéniailag sem okozol másnak ezzel gondot, akkor nincs gond. Ezt kell megtanulnod, nem vele élni.

2019. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Naponta biztosan...főképp reggel. Na jó vannak olyan napok, mikor érzem, h ott van de se le se fel....de van hogy a reggel első 20 perce a krákogás..köpködéssel relik....van hogy napközben egyszer kétszer feljön....aztán van hogy semmi....
2019. márc. 26. 21:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább otthon kellemetlen....nem jó érzés, hogy a többieknek ezt kell hallgassák....hiába megyek pl a fürdőbe...de úgyis kihallatszik....meght néha....múltkor pl vezetés közben kellett felkrákognom....nyiilván ott muszáj voltam lenyelni....de mindenki hallotta......
2019. márc. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!