Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés felpuffadva lenni?

Milyen érzés felpuffadva lenni?

Figyelt kérdés

Most ez lehet hülye kérdés . De fogalmam sincs. Hogy mi bajom fáj a hasam a köldököm alatt és feszül,kemény és nagyon rossz érzés .Nem tudom hogy fel vagyok puffadva vagy más állhat a dolgok mögött.

Már 4 napja érzem ezt.


2019. márc. 29. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz,főleg,ha hosszabb ideje ilyen!


Lehet vakbélgy. is!

2019. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni ilyen időnként, de általában egy felszabadító jellegű, orbitális fingástól elmúlik.


Egyszer voltam igazán felpufadva, mikor egy nap alatt megittam kb 35 üveg sört. Na attól fölfújódtam, mint a döglött őz.

2019. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokat fingok meg kicsit sűrűbben járok wcre kakilni. Meg ma hasmenésem volt. De egy pontban fáj és feszül az egész hasam. 😫 hétfőn elmegyek orvoshoz.
2019. márc. 29. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mintha be akarnék fosni, de amugy csak finganom kell
2019. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benyaltál valami bélhurutot okozó vírust. Vegyél be 1 szem Bolus adstringens tablettát, ami megnyugtatja a bélfalat és 5-6 szem széntablettát, ami a gázokat megköti. Tarts diétát (semmi cukor, kevés fehérje, kevés zsír), főként főtt krumpli és sok fekete, csersavas tea, diólevél tea. A puffadás, azaz erős gázképződés vagy a nem megfelelő, azaz erjedőképes étrendtől van, vagy a bélbaktériumok gázfejlesztő törzsekké alakulnak a vírus hatására. A gázoktól azonban viszonylag könnyen meg lehet szabadulni. Való igaz, hogy a klasszikus vakbél gyulladás köldöktáji fájással kezdődik, ami előbb baloldalra lágyékba vándorol, majd onnan a jobboldalra, de ez általában hőemelkedéssel, lázzal is együttjár.
2019. márc. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Össze vissza kavarognak a beleim olyankor és szúrni is szokott élesen. De csak egy ideig egy pontban aztán vándorol a fájdalom ahogy a levegő is. Köldökömnŕl is szúrt már. De nem 4 napig. Boscopan jó görcsoldó próbáld ki, hátha segít.
2019. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Buscopan csak véletlenül elírtam.
2019. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én espumizant vettem be legutóbb, mikor ugyanilyen tüneteim voltak mint neked. 2-3 óra múlva már semmi bajom nem volt.
2019. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2019. ápr. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha benyaltál valami kórokozót, mosd át a szervezeted jó erős házipálinkával. Pumpálj át magadon 7-8 decit.


De azért vigyázz vele, mert nekem párszor majdnem factory reset lett belőle. Volt, hogy az sbo- másnap reggelre sem tudtak kijózanítani. Mondjuk volt, hogy fél vagy fél doboz Xanaxszal is megfejeltem. Ez utóbbitól mindenkit óvva intek!

2019. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!