Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek igy jelzett a...

Szerintetek igy jelzett a szervezet?

Figyelt kérdés

11 és fel orat aludtam ma.ezert nem mentem suliba.nem.birtam reggel.felkelni. fajt belul ereztem faradt vagyok iszonyAtosan. Hetkoznap is 5.40 6 kor kelek

Hetvegen id 7 8 magamtol v ebresztore .ma viszont 11.5 ora alvas utan mint aki ujja szuletett.boldogan keltem.testemben semmi faradtsagerzes. Mint aki szarnyal.szebben latom a vilagot is.majdnem 12 ora alvas miatt

Hetvegen mrg 9 10 ig regen kidebb koromba tudtam aludni.most meg vekonyak a falak es szuleim v szomszed 9 10 11 ig sose alszok hetvrgen.szerintetek kimerultseg jele.?


2019. ápr. 1. 10:50
 1/2 A kérdező kommentje:

A szuleimre v szomszedra kelek.hallom.csorognek engedik a vizet sise tudok 9 10 11 12 ig aludni

Regen.volt ra pelda

Es szerintem.fomtos szabadnapom.kipihenjuk magunkat. Ne ebreszto orara keljunk v egyeb mas zajokra

2019. ápr. 1. 10:52
 2/2 bodnar edit ***** válasza:
Ha alvással nem tudod kipihenni magad, menj orvoshoz. Én is jártam így egyszer, előző nap még semmi bajom, de reggel nem tudtam felkelni, mindenem fájt belül, rettenetesen! Kiderült valami vírust benyaltam, ez okozta, alig tudtam elmenni az orvoshoz. Belülről hirtelen 30 évet öregedtem, úgy éreztem magam! Orvos, ha nem javulsz!
2019. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!