Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elhúzódó hasi panasz?

Elhúzódó hasi panasz?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdára rámtört a hányinger, lázas voltam és a hasam is ment. Pénteken jobban lettem de enni alig tudtam változatlanul. Hétvégén meg tegnap nem volt baj az evésemmel azonban ma megint reggel óta émelygek nagyon erősen meg mintha a gyomrom nem lenne rendben, vettem be hasfogót is. Lehet valami vírus ilyen hullámzó, elhúzódó? Allergiás tudtommal semmire sem vagyok. Most mondjuk nyom mellé a homlokom is.

2019. ápr. 2. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Tarts diétát főtt krumplival, fekete teával. Hasmenés esetén 1 szem Bolus adtringens és 5-6 szem széntabletta. Amíg hasi panasz van, addig széntabletta kell. Fejfájás lehet időjárási fronthatás miatt is, de vírusfertőzés tünete is lehet, algopirin tabletta jó rá.
2019. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!