Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete nem birok enni mert...

2 hete nem birok enni mert kijon belollem egyedul a folyadek nem jon ki. Mi lehet a baj? Orvos csak daedalont irt fel de enni akkor se tudok mert kihanyom a gyogyszerrel egyutt.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hete?? Akkor ez nem vírus.

Nem lehet stressz??

2019. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges epp hogy most minden jo :)
2019. ápr. 3. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezen csak orvos tud segíteni. Már nagyon le lehetsz gyengülve ezt nem fogod így sokáig húzni. Ha ez az orvos nem akkor egy máaikhoz fordulj. 2 hete nem ettél semmit? Még csoda hogy fel tudsz kelni. Nekem csak 1 napig volt ez de 5 nap kellett mire teljesen regenerálodtam.
2019. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de valami agyi peobléma is okozhatja ha hasmenés nincs mellé. Akár daganat is. Én biztos nem várnék a csodára otthon. Ha hasmenés is van akkor meg gasztroenterológia. Vérkép is kéne. Ezekre miert nem küld el az orvosod?
2019. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindent megjartam. Negativ
2019. ápr. 4. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ideggyógyászaton is voltál? Mri készült?
2019. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az éppen nem. Egy ciszta van a homlokuregembe ezt regota tudom de nem kell muteni azt mondtak
2019. ápr. 5. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!