Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kijött ma a Premenstruációs...

Kijött ma a Premenstruációs szimdrómám. Félelem, szédülés, iszonyú álmosság, valami megmagyarázhatatlan nagyon rossz érzés, és mimdjárt elbőgöm magam érzés formájában. Mit csináljak, hogy túléljem ezt a munkanapot? SOS

Figyelt kérdés
Délután egy megbeszélésre kell mennem....felek elájulok. 😢 Mit tudnék tenni, hogy jobban legyek. Kávét nem merek inni mert tartok tőle, hogy attól a gyomrom is felfordulna most meg még jobban szoronganék.

2019. ápr. 4. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg zöld tea, és hangulatjavító étcsoki?
2019. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A zöld teától akkor is azonnal hánynom kell ha egyebként semmi bajom. Túl sok benne a csersav. Cukrot nem fogyasztok egyáltalán.
2019. ápr. 4. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Patikába menj be, és vegyél magadnak Valeriána-citromfű tablettát. Ebből vegyél be minél előbb, majd ebédnél is. Szüksége esetén a megbeszélés előtt is.
2019. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Attól tuti elalszom. A legközelebni patika kb. 1.óra utazás lenne. Egyébként sem tudok kimenni.
2019. ápr. 4. 11:09
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Patikában vény nélkül lehet kani a Premens nevű tablettát. Nekem pont ilyen tünetekre sokat segít!
2019. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Akkor kérj meg valakit, hogy pofozzon fel, akkor kibőgöd magad és eltűnik a feszkó.
2019. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kicsit jobb lett.....ha most nem is tudom de legközelebbre megnezem a premens tablettát köszönöm.
2019. ápr. 4. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
A 6-os válaszoló biztosan férfi, vagy nincsenek premens tünetei. Az ilyennek kívánom, hogy minden nap legyen neki ilyen, hogy átérezze!
2019. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, kedves utolsó, és egyben a #1 válaszoló is, és ennél nagyobbat nem tévedhettél volna. :D

48 vagyok és nőszemély, ráadásul magam is vagy 35 éve PMS-ben kínlódok. Amit javasoltam, az egy működő dolog.

2019. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sírtam kicsit a wcben aztán már minden oké volt 🙂 Túléltem a napot!
2019. ápr. 4. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!