Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jobb valakinek a fizikai...

Miért jobb valakinek a fizikai képessége a másik embernél (kortól függetlenül)?

Figyelt kérdés

(Kortól függetlenül) én épphogy huszon éves vagyok és alig van erőm ,hamar elfáradok fizikai munkában is pl.:12óra

És más embereket figyelembe véve jobban bírnak nálam pl egy 48 éves ember sokkal jobban bír nálam mind fizikailag mind szellemileg... Vitaminokat is szedek + kalcium magnézium stb de semmi változás nem tapasztaltam... Nem tudom mit tegyek ez mindenre rámegy...azt hiszik direkt csinálom... Hogy nem akarok dolgozni (ugye fizikálisan)



2019. ápr. 5. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen végzett sporttevékenységekkel és megfelelő táplálkozással nagyon sokat tudnál javítani ezen.
2019. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresesen végzek nehéz fizikai munkát (kb10ora) szabadidőmben (edzek,és fegyencedzek) most vékony szálkás vagYok..
2019. ápr. 6. 04:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy vékony szálkás vagy. Ennek az az oka, hogy keveset eszel. /a leírásod alapján nem gondolnánk azt, hogy éppen egy kemény szigorú diéta végén vagy/ Ha eleve "nehezen hízó" ekto.-mezo. genetikád van, és mellette még sportolsz és fizikai munkát is végzel, napi 5 ezer kalória alaphangon minimum kellene. Tippünk szerint ennek a felét sem viszed be, így állandóan fáradt, túlterhelt, túledzett vagy fizikailag és szellemileg is. Próbálj sokkal többet enni, 2-3 szor annyit mint most. Persze minőségibb tápanyagokat. Ha megoldható 2-3 óránként.
2019. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem ez genetikai adottság.
2019. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta 30 as lettem és már felszedtem + 20kgot is.

És gyengébb lettem, egyre fáradtabb vagyok

nov. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!