Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez az időjárás miatt lenne?

Ez az időjárás miatt lenne?

Figyelt kérdés
Egész éjjel esett az eső, és ma eleg borús idő van. Nagyon nyűgösnek érzem magam és kicsit álmosnak is. Ez az idő miatt lenne?
2019. ápr. 6. 12:46
 1/4 renton9999 válasza:
Valószínűleg igen,sokan pl nem tudják hogy front érzékenyek. Bármi lehet levertség álmosság stb nekem volt olyan hogy kettős frontnál kattogtam mint állat... Legjobb szó rá hogy zaklatott voltam de annyira hogy elmentem a patikába nyugtatóért és ez a fronttól.
2019. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kókadt vagyok ma, bár egész héten eléggé kába voltam az óraátállítás miatt.
2019. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És azt meg tudja mondani nekem valaki,hogy miért görcsöl ne néha a hasam mintha mindjárt hasmenős lennék?

Ez már régóta tart. Egyszer voltam orvosnál és azt mondta hogy valami vastagbél bajom van valami ibs szerű. Nyaron hetente elkap a hasmars ami 3x van és olyankor kellemetlen a hasam de ahogy ki jön jól vagyok, és előtte érzem hogy téli a hasam. Ez mi?

2019. ápr. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!