Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan tudhatom, hogy szelén...

Honnan tudhatom, hogy szelén hiányom van e?

Figyelt kérdés
Fáradékony vagyok és egy orvos ismerősöm említette, hogy esetleg szedjek szelént. Nem rég voltam kivizsgáláson, mindent rendben találtak. Így elvileg nem betegség okozza.

2019. ápr. 6. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima laborban nem néznek szelén szintet, nem is fizeti a TB. Itt [link] 8.000 Ft-ért néznek vérből szelén szintet.
2019. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
annyit nem ér, hogy megnézesd, kezdj el szedni, 2-3000 -ért egyhavi adagot kapsz. Ha jobban érzed magad, attól volt. ha megnézetnéd és alacsony, akkor is elkezdenéd szedni, aztán 2-3 hónap kúra után újra megnézetnéd és mondjuk jó lenne, akkor megnyugodnál, aztán nem szednéd, egy idő után megint lemenne, és így tovább. inkább ne nézesd meg csak szedjél, ártani nem árt, túladagolni nehéz. esteleg nézesd meg a pajzsmirigyhormont pár hónap múlva ha most egyébként rendben volt.
2019. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyet nézték azzal nincs gond. Csak azt olvastam ha túladagolja valaki az épp olyan rossz. Nem tudom mennyi ideig érdemes szedni.
2019. ápr. 7. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!