Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Honnan tudhatom, hogy szelén hiányom van e?

Fáradékony vagyok és egy orvos ismerősöm említette, hogy esetleg szedjek szelént. Nem rég voltam kivizsgáláson, mindent rendben találtak. Így elvileg nem betegség okozza.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szelén, fáradtság

ápr. 6. 21:27  Privát üzenet  

A válaszok
Sima laborban nem néznek szelén szintet, nem is fizeti a TB. Itt [link] 8.000 Ft-ért néznek vérből szelén szintet.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 6. 23:04 Privát üzenet
annyit nem ér, hogy megnézesd, kezdj el szedni, 2-3000 -ért egyhavi adagot kapsz. Ha jobban érzed magad, attól volt. ha megnézetnéd és alacsony, akkor is elkezdenéd szedni, aztán 2-3 hónap kúra után újra megnézetnéd és mondjuk jó lenne, akkor megnyugodnál, aztán nem szednéd, egy idő után megint lemenne, és így tovább. inkább ne nézesd meg csak szedjél, ártani nem árt, túladagolni nehéz. esteleg nézesd meg a pajzsmirigyhormont pár hónap múlva ha most egyébként rendben volt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 6. 23:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyet nézték azzal nincs gond. Csak azt olvastam ha túladagolja valaki az épp olyan rossz. Nem tudom mennyi ideig érdemes szedni.

# 3/3Időpont ápr. 7. 07:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudhatom, hogy nincs-e polipom?
Honnan tudhatom hogy lázas vagyok-e ha nincs lázmérő nálam? Osztálykiránduláson vagyok.
Pajzsmirigy alulműködésre szedek szelén vitamin tablettát, a nőgyógyászom ajánlotta. Azóta javult az értékem, és lement 6,4-re de sajnos az még mindig nem jó eredmény. Meddig...
Honnan tudhatom, hogy depressziós vagyok-e?
Honnan tudhatom meg milyen a koleszterin szintem?
Ráléptek a öreg újamra cipővel elég szépen, felszakadt a szélén a bőr. És attól félek le esik róla majd a köröm is. Hány nap után tudhatom biztosra hogy nem fog le esni róla?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!