Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vonaton illik (nagy) vécére...

Vonaton illik (nagy) vécére menni?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson vagyunk és délelőtt a vonaton kellett vécére mennem. (Nagydologról van szó.) A barátnőmet megkértem, hogy vigyázzon a wc ajtóra amig bent vagyok, nehogy rámnyissanak. Sajnos aztán továbbadta, és néhányan azzal cikiztek, hogy én most a sinekre csináltam. Ha így is van, ez számomra tényleg ciki? Lány vagyok.
2019. ápr. 8. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szükség az nagy úr! Itt a ciki sokadrendű kérdés. Vonaton csak a higiéna a legnagyobb probléma.
2019. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég lökött osztálytársaid lehetnek, ha ezen röhögnek, cikiznek miatta. Nem szívesen megyek ilyen helyre még pisilni sem, de ez nem illem kérdése. Ha muszáj, akkor muszáj.

Egyébként ezen én is elgondolkodtam már, hogy akinek nagyvécére kell mennie a vonaton, mennyi kaki lehet a síneken.:) Mindegy, a legközelebbi eső elmossa. A barátnődnek gratula, nem volt túl bizalmas veled.

2019. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mit csinálsz egyébként?

Visszatartod egész osztálykirándulás alatt vagy a kabinba bekakilsz? Vagy egy múzeumig, étteremig tartogatod? Ott meg majd azt mondják, hogy bekakáltál egy mcDonalds wcjébe.

Az új vonatokban nem is a sínre megy már.


Az iskolákban mindig mindenféle hülyeséggel cikizik a másikat, ők nem sz..rtak sose? Vagy csak otthon, csendben, virágillatút, nehogy megneszelje valaki?


Egyszer az Auchanban volt hasmenésem, az ajtó mögött hallgattam, hogy egy nő végig panaszkodik a másiknak hogy milyen kib****t gusztustalan, embertelen büdös van, hogy lehet ilyet csinálni. Mert talán az üzletbe kellett volna tojnom vagy a parkolóba? Melóhelyen is ott szoktak röhögni a takarítónők, milye büdös van a wc-ben. 8-12 órát ott vagyunk, talán ők visszatartják? Tiszta óvoda.

2019. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mostani vonatokon már nem a sinekre ürítik a WC-t, hanem tartályba szívatják át. Úgyhogy a legkevésbbé se izgasd magad.
2019. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, újszerű vonattal megyünk egyébként. Hát ja, nem lett volna jó még hosszú órákig tartogatnom.
2019. ápr. 8. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ajtón belül van egy zár nevű szerkezet is, minek az őr...? Máris ki se derült volna esetleg.
2019. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!