Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen nagyon erősen megfájd...

Hirtelen nagyon erősen megfájdult a fejem (? )

Figyelt kérdés

12 órát aludtam ma, nem volt különösebb oka, ma voltam szabadnapos és fáradt voltam, de mikor felkeltem éreztem, hogy ez már kicsit sok volt. Ettől egy kicsit kótyagos voltam egész nap,de semmi extra, ha ilyen sokat alszok így szoktam érezni magam.

Most hirtelen megfajdult a fejem. Nem olyan erős, de nagyon furcsa, leginkább a fejtetőm fáj és neha úgy érzem, mintha egy-egy "dobbanast" ereznék a fejemben. Elég stresszes vagyok, az este már majdnem volt egy pánikrohamom is. Lehet, hogy ez most az?

Nagyon félek, mert olvastam, hogy a hirtelen fejfajas agyverzest jelent. 20 éves vagyok


2019. ápr. 9. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam nem nagyon erosen, hanem nagyon hirtelen, csak nagyon félek és teljes pánikban vagyok
2019. ápr. 9. 22:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább pattogáshoz tudnám hasonlítani,amit érzek a fejemben
2019. ápr. 9. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell minden hülyeséget összeolvasni.

hirtelen fejfájás jelenthet banális okot, vérnyomás kiugrást, meg még elég sok mindent.

gondolom még életben vagy. legközelebb vegyél be egy fájdalomcsillapítót

2019. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlaludtad magad az is lehet, hogy elaludtad a nyakad a tarkód. Az mind fejfajást okozhat. Tuti nem fogsz 20 évesen agyvérzest kapni. Ne is gondolj ilyesmire.
2019. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!