Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik szemüregemből a...

Az egyik szemüregemből a homlokom fele megy egy ideg, ami rendszeresen fejfájást okoz. Milyen módon lehetne szerintetek enyhíteni?

Figyelt kérdés

Voltam vele neurológusnál, de csak annyit tudott rá mondani hogy tenziós fejfájás, sok embernek van. Felírt valami gyógyszert, ami a fejfájást egyáltalán nem enyhítette, csak iszonyú álmos lettem tőle.


Az idegben egy folyamatos húzódást érzek időszakosan amit enyhít ha masszírozom vagy ütögetem, de rendszeresen visszatér és már a mindennapi teendőimben is hátráltat.


Olvastam arról, hogy végső esetben az ideg átmetszése segíthet, vagy egy műtét ami megszűnteti az ideg húzódását valahogy, vagy botox injekciók.


Tudtok esetleg valami alternatív módszert ami még segíthet?



2019. ápr. 10. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy nem az ér van begyulladva? Labor volt? Süllyedés mennyi? Arteritis temporalis ki lett zárva? Látott immunológus?
2019. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlterheltésg , gondolom nem is alszol eleget. ÉS az orvosra hallgass sokakakt érint az ilyesmi. Megfelelő folyadékbevitel magneb6 segithet még.
2019. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Hajaj! - nem is egy ideg megy a szemüregedből a homlokod FELÉ!

Az ideg ingerületet vezet, de NEM FÁJ!

Az idegben nem érezhetsz "folyamatos húzódást"!

.

A fentiekből látszik, hogy hozzá nem értő öndiagnózis nem célravezető.

"az ideg átmetszése segíthet" - és megszünik annak a feladatnak végrehajtása, amiért az az ideg ki lett találva.

"Olvastam arról, hogy végső esetben" a koponya tetején egy 100-as szeg beverése megszünteti az említett fájdalmakat.

.

Menj szakrendelére, vizsgáltzasd ki magad!

A találgatásod semmi jóra nem vezet, jobban elhatalmasodik a baj.

Hozzá nem értéssel állítasz fel öndiagnózist - és elvárod, hogy a válaszolók szintén hozzá nem értéssel helyes diagnózist adjanak?

2019. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért a tenziós fejfájásra vagy izömgörcsre jó esély van
2019. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!