Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért van az, hogy akkor vagyok álmos, amikor nem kellene?

Középiskolába járok, de hétköznaponként reggelente nagyon nehezen, fáradtan kelek fel, néha alig bírok felkelni. De hétvégenként, alig van olyan, hogy 8 óránál tovább fent tudok lenni, gyakran még hét előtt felébredek, hiába próbálok vissza aludni.

Szerintetek mit tudnék ez ellen tenni? Valakinek volt már ilyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alvás, pihenés, iskola, féradtság, ember, éjszaka, reggel

ápr. 11. 21:32  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

mármint, reggel 8 óránál tovább tudnék aludni....

# 1/2Időpont ápr. 11. 22:11 Privát üzenet
Részben biológiai okai vannak, részben pszichés. A hétköznapi reggeli álmosság inkább lustaság, kedvetlenség, iskola, munka esetén ez gyakori. De ha az ember 7végén pl kirándulni megy, ahhoz van kedve, így tök friss lesz már hajnalban.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 14. 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ájulás érzés még evés közben is. Homályos világ szédülês mintha nagyon álmos lennék vagy be lennék gyógyszerezve. 4 és fél hónapja szültem Mi lehet a gond?
Állandóan álmos, fáradt vagyok. Lehet a magnézium hiánytól?
Miért vagyok egésznap álmos?
Akármennyit alszok, mindig álmos maradok. Mi okozza ezt?
Miért vagyok mindig álmos/fáradt?
Napok óta levert álmos fáradt vagyok. Több ember is ilyen a környezetemben, egy orvos ismerős szerint tavaszi fáradtság miatt van. Van itt valaki akinek van még ilyen élménye?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!