Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy bedrogoztak, vagy drogot tettek az italomba?

Figyelt kérdés

Elfogadtam egy italt az osztálytársaimtól, utána órák estek ki teljesen... Valahol otthagytak eszméletlenül, pedig egyáltalán nem ittam sokat...


Oké, hülye voltam, de sulis program volt, elmúltam 18. Mondjuk ezektől mire is számítottam volna...


2019. ápr. 15. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egyből elmentél volna utána vértesztre, lehet megcsinálták volna. Így már nehézkes. Lány vagy egyébként?
2019. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. ápr. 15. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mit ittál? Mennyit? Ittál már ugyanabból ugyanannyit, és ha igen, akkor mi volt?


Bedrogozni akkor szoktak valakit, ha akarnak tőle valamit, általában megdugni, vagy kirabolni. Ha egyik sem történt akkor jó eséllyel csak nem bírtad. Az meg, hogy otthagytak simán patkányság.

2019. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as voltam, most nézem, hogy lány, vagy, márpedig egy kiütött lányt VÉGKÉPP nem hagyunk ott! Srácok voltak?
2019. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, meg lányok. Hogy lejárassanak... Már szalagavatón is be akarta az egyik lány, játszani, hogy "itassuk le"... Elmebeteg...


Kb. 7 óra alatt: egy vodakanarancs, egy pohár bor, meg az a kicsi tömény, amit ők adtak... A többiben nem volt alkohol... Szerenád volt.

2019. ápr. 15. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha órák kiestek és nem ittál sokat, akkor biztosan.

Többiek nem mondtak semmit? Nem látták, hogy mi történt?

Érzel valamit? Sérülések nincsenek rajtad?

2019. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mégha úgymond ittam is sokat, soha egy perc sem esett ki, egyetlen egy...


Állítólag elájulva voltam valahol a városban...


Bevitettek a kórházba mentővel... Ott lekötöztek (napok után is meg van a nyoma, annyira szoros volt) és "eltűnt" 12.000 forintom a nővérek elvették... A mentőben még megvolt a pénz.

Hazavitettem magamat a szüleimmel, alig voltam ott...


Aszem 0,7 volt a véralkohol szintem, de anyám eltette a leleteket, nem találom. Drogra nem teszteltek, de mondta az orvos, hogy nincs kizárva. De nagyon mocskosak voltam velem a nóvérek, mintha nem is ember lennék, pedig én tisztelettudó voltam...


Most meg lehet röhögni, meg megszégyeníteni...

2019. ápr. 15. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
0,7 ezrelék nagyon kevés, ha nem is bírod annyira az alkoholt, ezt bírnod kellett volna. Itt más van a dologban. Sajnálom, hogy ez történt veled. Egyébként nincs senki, aki elmesélné mi volt?
2019. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Presumptuous_Pisces válasza:
76%

Jó story. Csak nem életszerű. Kezdjük ott, ha a mentősök bevisznek egy ájult, feltehetőleg bedrogozott lányt az utcáról, aki még megválaszolni se tudja, hogy mi történt vele, azt nem hagyják ennyiben. Vérteszt+rendőrség bevonása az ügybe, mivel ez egy elég komoly dolog. Ha tényleg bedrogoztak, az egy pár napig még kimutatható a vérből...


Az, meg hogy a nővérek vagy a mentősök elvették a pénzed, na ez már vicc kategória. Jó, nem vmi frankó a magyar eü, de nem ennyire elvetemültek az eü dolgozók és nem is ennyire hülyék 10k-t kockáztassanak... A másik, egy szülő ha aggódik a gyermekéért, az utánajárna az ügynek...


A másik, ha így vélekedsz róluk, hogy "ezek" meg "elmebetegek" és 18 múltál, hogy volt annyi eszed hozzá, hogy elfogadj tőlük bármit is?

Azért annak igen kemény szernek kellett lennie, hogy egyből k.o. legyél tőle, ami valószínűleg más szövődményekkel is járt volna. A másik, szerenádozni ugye nem pár ember jár, hanem egy csoport... Senki nem vette észre, hogy nem vagy jelen? Vagy az egész osztály az ellenséged?→ ha az, ismételten miért fogadtad el?


Nem tudom, hogy más suliban hogy zajlik, de nálunk a szerenád egy iskolai "programnak" minősült, ugye előzetesen le volt beszélve, hogy melyik nap lesz: ez annyit jelent, hogy az iskola is felelősséget vállal a diákjaiért, és ha bármi történik ez alatt, az valamennyire a hatáskörébe tartozik, azaz, hogy pl egy ilyen ügyben magyarázattal szolgáljon, vagy vizsgálatot indítson.



Engem már vitt el a mentő egy jó buli után, barátaim jóvoltából, de egyáltalán nem bántak lekezelően, a mentősök sem szórították el a csuklóm... Ja és az első dolog volt, hogy megpróbálták a legközelebbi hozzátartozómat értesíteni, holott a 18-cat már betöltöttem egy ideje... Amikor magamhoz tértem, és szólt a nővér a doktornőnek, Ő meg kérdezte, hogy mi az igazság, mit "ittam", mert a barátaim még a nevüket sem akarták elárulni, annyira be voltak tojva. Elmondtam neki, és semmi következménye nem lett, mivel az igazat közöltem, így nem kellett felesleges köröket fussanak. Ő sem ítélt el, annyit mondott, hogy ez előfordul máskor legyek körültekintőbb, és megköszönte, hogy nem hazudtam le a nyilvánvalót. Megvan az ambuláns lap (amit Te is kaptál, nem "lelet"): pl a véralkohol szint nincs leírva, de az összes vizsgálat igen. Diagnózisnak csak annyit írtak le "Alkohol okozta akut intoxikáció". Szóval még rendesek is voltak, és nem akadtak fenn a valódi "problémán", ezért is mondom, hogy nagyon fura, hogy így állítod be a szitut.... Egyébként az egyik haverom mentős, a nagynéném főnővér, Ők sok ilyen esetet meséltek és mondták, hogy ha nem megint az alkoholista Józsi az árokból, akk nem hagyják annyiban a dolgokat...



Btw: szerenádozni már ilyenkor??? Jó korai... Most mondd el a valós történetet, nem kell egy anonim oldalon is hazudozni, oké, hogy valóságban szégyenled, amit nem kéne...de itt?

2019. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Vagy az egész osztály az ellenséged"


Igen, az, sajnos, egytől egyig... Nem tudom, megkérdezték iszom-e, már előre ki volt öntve...


Pedig az egerszegi kórházban ezt csinálták velem... A telefonomat elvették, szólni nem engedtek senkinek, lekötöztek, mimden értékemet, cuccomat elvették... Olxan szibten csúnyán beszéltek velem... Mikor megkértem őket, hogy pisilni engedjenek ki, akkor is, azt mondták pisiljek magam alá... Vagy kötnek be katétert...

Továbbá mikor bőgtem már, hogy ezt nem tehetik, akkor egy fiatal lány kísért ki...


Úgyhogy szerintem egy sorozatgyilkossal, akit bevisznek sem tesznek így, nem is tehetik... Mikor mondtam, hogy nekem jogaim vannak, akkor közölte, hogy "most múlt el 18 és már azt hiszi, hogy jogai vannak". Igen, pont akkor lettek...


Meg elvettek minden pénzemet, aszem egy ezrest hagytak, hogy gondolom, hogy valamivel hazajussak...


Amúgy nem voltak hajlandóak értesíteni a hozzátartozóimat, pedig ehhez mindenkinek joga van...


Ennyit erről, nem hazudok...

2019. ápr. 19. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!