Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mit csináljak hogy jó alvó lehessek újra?

Nagyon rosszul alszok, többször felkelek éjjel, van hogy vissza se tudok aludni. Nagyon idegesit hogy nem megy.

Mozgok is pedig, meg igazán nincsenek olyan dolgok amik miatt aggódnom kéne. Nem értem miért nem alszok jól.

Még nyáron voltam ezzel dokinál és kaptam természetes "altatót " ami nem segít. Nem is álmosít be. Pedig fent vagyok minden nap korán és kb 9 körül fekszek le aludni.

Elfáradok de mégse alszok jól.

Mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rossz, alvászavar, alvásprobléma, alvás

ápr. 16. 03:30  Privát üzenet  

A válasz

Esetleg itt nézhetsz utána

https://www.youtube.com/results?search_query=alv%C3%A1szavarok

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 06:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tehetek ha rossz alvó vagyok? Minden zajra felkelek 😣
Pihenés közben, alvó pózban miért emelkedik meg a pulzusom?
Tippek elalváshoz? Rossz alvó vagyok.
Mitől lehetnék jobb alvó? 13/L
A 100%-os oxigéntől elalszunk alvó hatást kelt?
2hete a hálószobánkat festették és teljesen átrendeztük. Minden új helyre került, így az ágyunk is. Azóta a párom nem alszik csak pár órát. Előtte nagyon jó alvó volt és nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!