Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet folytonos fáradtsá...

Mitől lehet folytonos fáradtság és fejfájás?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja elkezdett esténként szorítani és tarkónál fájni a fejem, de akkor ezt betudtam stressznek. Aztán pár nap elteltével már napközben is fájt, azóta minden nap, annyira, hogy szinte minden nap be kell vennem fájdalomcsillapítót, mert máshogy nem lehet elviselni. Van, hogy csak féloldalt, van, hogy tarkónál és halántéknál. Esténként általában a legrosszabb, amikor fekszem.


Olyan 3 hete társult hozzá egy folyamatos fáradtságérzet. Mindegy mennyit alszom, mintha az alvás egyáltalán nem segítene azon, hogy folyamatosan fáradt vagyok, nem tudok gondolkodni, mintha egy vatta lenne az agyam helyén. Semmire sem tudok koncentrálni, a szemem pedig folyamatosan kifókuszál. Szemésznél voltam, a látásom nem romlott.

Nap elején szédülök és alig van energiám, remegek, és fejben mintha nem lennék ott, ahol. Ez délutánra általában javul, de akkor mindig visszajön a fejfájás és elkezdenek borzasztóan égni, nyomni és fájni a szemeim, annyira, hogy szinte képtelen vagyok őket nyitva tartani, a fáradtság pedig egész nap tart.


Mindez persze az életkedvemet és a motivációmat is rendesen elveszi, mert egyszerűen már ebbe az állapotba is belefáradtam.


Mi lehet ez, frontérzékenység? Vagy a stressztől? Már a határán vagyok, hogy elmenjek orvoshoz, csak ők meg aztán tényleg mindent a stresszre fognak, szóval már-már feleslegesnek érzem.



2019. ápr. 17. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Migrén és már régesrég el kellett volna menni orvoshoz, és nem a határán lenni. Mégis mire számítasz? Vagy innentől kezdve így akarod leélni az életedet? Ha a háziorvos által javasolt vizsgálatok nem visznek előre, van fejfájásambulancia is.
2019. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod hogy áll? Tarkótáji fájdalom lehet magas vérnyomástól.
2019. ápr. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld rendbetenni a nyakcsigolyáid és használj spirulinát chlorellát.
2019. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!