Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is szoktatok érezni hirtele...

Ti is szoktatok érezni hirtelen jövő furcsaságokat a szíveteknél?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy az orvosok mondták, hogy semmi baja a szívemnek még is érzek ilyen hirtelen jövő furcsaságokat , olyan szorulását vagy nem tudom, hogy lehet le írni, és amikor oda kapok a kezemmel, hogy érezzem a szívem akkor rendesen dobog max picit gyorsan mert olyankor mindig megijedek amikor jön, már évek óta így megy, voltam ez miatt pánikrohamos is, nem tudom q szívemtől van vagy az idegektől , van amikor egyáltalán nem érzek ilyent hónapokig s van amikor így eszembe jut , hogy húha végre nem érzem

S akkor így 10-20 perc után érzek egy ilyen furcsa érzést, nem tudom mitől lehet, mit gondoltok? Van esetleg aki pont így van mint én?



2019. ápr. 20. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet, sőt most is érzek, ezek ilyen exraszisztolék,teljesen ártalmatlan, nagyon sok embernek van.Lehet idegi alapon,pánikbetegség miatt is.Nyugodj meg, voltál orvosnál, ez csak az idegek játéka, ártalmatlan, bár ijesztő tüneteket tud produkálni.
2019. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sport közbe is van amikor érzem, félek hogy szívmegállást okoz
2019. ápr. 20. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziv ultrahangot is csinaltak vagy csak sima ekg-t? Mert van olyan ami csak ultrahangon latszik (pl mitralis prolapszus)
2019. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőt,még kórházba is feküdtem vizsgáljanak meg de ott sem találtak semmit
2019. ápr. 20. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen meg nyugodthatsz! Ki vagy vizsgálva,nincs semmi bajod.A szíved nem fog megállni, NYUGI :)
2019. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak picit para amikor ilyeneket érzek
2019. ápr. 21. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!