Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Férfi létemre nagyok a melleim...

Férfi létemre nagyok a melleim. Hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

Sokat utána olvastam a témában, viszont az internet nem adott rá megfelelő választ. Házi dokinál is voltam vele, viszont nem jutottunk egyről a kettőre, és nem tudott nekem segíteni, még csak útmutatást sem tudott nyújtani (azon kívül, hogy elküldött egy urológushoz, aki mindent megvizsgált, csak éppen a melleimet nem).

Szóval kissé elkeseredtem. 25 éves férfi létemre nem kis mellekkel rendelkezem. Nem vagyok túlsúlyos, még fogytam/izmosodtam is. Ezzel próbálkoztam legelőször. Az edzés majd eltünteti, de pont az ellenkező hatást értem el. Hiába ment le a kis pocak felesleg, és lett kicsit izmosabb a kezem, a melleim majdhogynem duplájára nőttek. Itt tartok most.

Az interneten azt írják, hogy néhány ösztrogén-blokkoló segíthet ezen a dolgon, de a legtöbb helyen a 300 000 forintos műtétet javasolják (amire értelemszerűen nincs pénzem). Szóval két fontosabb kérdésem lenne:

1. Mennyire lehetnek hatásosak az ösztrogén-blokkolók, miket tudnátok ajánlani, esetleg van-e valaki, akinek van jó tapasztalata vele?

2. TB-sen is meglehet oldani a műtétet, viszont nem találtam módot rá Csongrád megyében (szegeden). Ezért megszeretném kérdezni, hogy Szegeden, vagy Csongrádban kit ajánlanátok ehhez a problémához?

A válaszokat előre is köszönöm.



#mell #műtét #Férfimellek #Ösztrogén-blokkoló
2019. ápr. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
fekvőtámaszt próbáltad?
2019. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bioélelmiszer! Szinte minden mérgezett.
2019. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál?
2019. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, persze, a fekvőtámasz alap :)

Hát, jó lenne megengedni a bioélelmiszert, egyenlőre csak próbálok válogatottban étkezni, sajnos az is kimeríti a pénztárcáját... :s

Nem, nem tudom Szegeden hol lehetne endokrinológust találni... Csak a házidoki, meg az általa ajánlott urológusnál jártam...

2019. ápr. 20. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérj beutalót endokrinológiára!
2019. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!