Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha (csak ezek közül) választha...

Ha (csak ezek közül) választhatnál, melyik lennél: sovány, vékony, telt, kissé túlsúlyos vagy elhízott, ha csak a kinézet számít, és melyik, ha kinézet, egészség, környezet stb?

Figyelt kérdés

Normál kategória nincs.

Írd oda, légy szíves, a válaszhoz, hogy milyen nemű, hány éves vagy, és egy értelmes indoklást.


2019. ápr. 21. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Telt és az egészség számít. Sokáig túl vékony voltam, jobban érzem magam a bőrömben, hogy híztam pár kilót. A környezetem szerint is egészségesebbnek látszok.


N/21

2019. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vékony, eddig is túléltem így valahogy.


29 F

2019. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Telt. Voltam vékony, de nem éreztem jól magam, rossz közérzet stb.. 26/F
2019. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy vékony vagy telt. Mindegy, a lényeg, hogy a normáltól minél kisebb eltérés legyen. Az egészség számít, messzemenően nem érdekel, mit mondanak mások, és nekem is van nagyobb gondom is, mint hogy épp mit mutat a mérleg. Csak úgy nagyjából OK legyen.

35N

2019. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én vékony szeretnék lenni, kinézet és egészségi állapot miatt is.

Nekem kb 10 pluszkilóval cikluszavaraim, premenstruációs szindrómám, emésztési gondjaim, energiahiányom, hangulatingadozásaim és vércukorszint-problémáim voltak, így, vékonyan, ezek mind enyhültek/megszűntek. Szóval én egészséges vékonyan tudok lenni (genetikailag vékony/ektomorf típus vagyok). Szerintem amúgy ez nem feltétlenül így van mindenkinél. A szélsőséges elhízás biztos mindenkinek okoz egészségügyi következményeket, pláne egy kor után, de jópár túlsúlyos/elhízott (plusz 20-30 kiló) embert láttam, akik viszonylag egészségesek, illetve sovány személyeket, akik nem azok. Az ízlés még pláne eltérő, és ez teljesen normális, bár a kóros elhízottsághoz vonzódás illeve az anorexiás-csontváz-testalkat preferálása szerintem beteges.


26N

2019. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

18/f

ha csak kinézet akkor elhízott. Most is nagyon kövér vagyok és tökre szeretem :D

Ha egészség is számít, akkor is, csak akkor annyira hogy jó legyen az egészségem

2019. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!