Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha csak napi 3...

Travis83 kérdése:

Mit tegyek, ha csak napi 3 órákat tudok aludni?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebbet alszok. Először napi 5-6 órát aludtam, ami elég is volt. Majd egyre jobban kezdett csökkeni ez az idő. 4-5, azután 4. Most pedig már jónéhány napja mindössze 3 óra hosszát alszom, és teljesen mindegy mikor fekszem le, korán vagy későn. Kezdek rosszul lenni emiatt. Orvosságokat nem akarok szedni, mert az nem megoldás. Mitevő legyek?

2019. ápr. 22. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad és minimum a háziorvosoddal beszélni.


Az alvászavarok leggyakoribb oka általában a stressz. Kezdetnek azzal kellene valamit kezdened, ha kiiktatni nem is tudod de javíthatsz rajta egészséges életmóddal. Étkezésre, folyadékbevitelre való odafigyelés és rendszeres sport.

2019. ápr. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CBD olaj, azaz kenderolaj. Legális, segít.
2019. ápr. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban bro. KB 2-3 óra naponta. Azt is szaggatva. Olyan vagyok 10 éve mint a mosott..... Semmi sem segített.
2019. ápr. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Nem hiszem, hogy ezek segítenek nekem. Próbáltam. CBD olajat nem, de nem is akarom. Természetes úton szeretném visszanyerni az alvásomat. Viszont ilyen tempóval úgy érzem nemsokára leáll a szívem...
2019. ápr. 22. 05:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj a lélegzetvételre és lassítsd le a tüdőben áramló levegőt. befelé és kifelé is. Egyszóval ne lihegj!
2019. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem stresszes lehet az életed csak nem veszel tudomást róla! jobb ha csinálsz vele valamit mert ezzel éveket veszitesz az életedből!
2019. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!