Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Hőérzetem más mint a többi...

A Hőérzetem más mint a többi embernek, nálam ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Sokkal hamarabb van melegem mint másoknak, de hidegben ugyanúgy tudok fázni én is, a kézfejem pl. nem is bírja sokáig, kirepedezik, hiába kenem bármivel. Régebben még busszal közlekedtem, felültem az ideális esetben fűtőtt járműre és már dobtam is le magamról a kabátot, miközben mindenki nagykabátban utazott. Az utcán sétálva egy széthúzott vékonyabb kabátban izzadok, miközben mások nagykabátban beöltözve közlekednek, természetesen ez nem a - fokokra igaz, akkor már én is fázok. Amikor az embereken még pulóver van, én már rövidujjúban vagyok, különben melegem lenne. Itthon is mindenki pulóverben van, ha kimegyek az udvarra én is felveszem, egyébként rövidujjú. Ha kintre kell valami és bejövök megkeresni, de nem veszem le a pulóvert, 1-2 perc alatt beleizzadok, olyan szinten melegem lesz. Fűtésben 22-23 fokot érzek ideálisnak, 19-20 fokban fázom, érzem a torkomban a hideg levegőt (orron át lélegezve), de ha felveszek egy pulóvert, max. 5 percet birok meglenni, utána le kell vennem, mert megsülök, majd 5 perc múlva vissza, mert megint fázom.

2019. ápr. 22. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én sem vagyok olyan fázós, mint az átlag. Ma is elvoltam pólóban és rövidnadrágban, vegzált is érte szinte mindenki, hogy nem fázom ebben a 15 fokos szeles időben? Én nem éreztem hidegnek. Sőt, télen is gyakran van rajtam térdnadrág, mert egyszerűen nem fázom benne.
2019. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!