Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A problémáim kábé nyolc éve...

Leiyla kérdése:

A problémáim kábé nyolc éve kezdődtek. Most huszonnyolc éves fiatal nő vagyok. Nem tudni pontosan mi okozta de ma ott tartok hogy kényszerbeteg vagyok szorongással? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szinte mindig itthon vagyok vsak a pszichiáterhez megyek el egy héten egyszer. Magamat teljesen elhanyagoltam nem fürdök, nem mosok hajat, fogat. Nincsenek tisztaruháim és nem takarítok. Azért is mert már vannak dolgok amihez nem is szívsen nyúlok hozzá. Pl. vizes ruhák Elhíztam. Régi ruháimat már nem tudom felvenni. Szívesen ismerkednék de úgy érzem így már senkinek sem kellek. Munkám nincs. A szüleim fizetik az anyagiakat mint a kaja, a rezsi, tv, internet, telefon, orvos, gyógyszerek. Nagyon szeretnék kilábalni belöle de fogalmam sincs hogy vagy hol kezdjek hozzá. Ehhez a dologhoz kérek jószándékú tanácsokat ha van?
2019. ápr. 24. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Készülj fel a lekezelő, kioktató hozzászólásokra.
2019. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szüleid nem veszik észre? Ők miért nem tudnak ebben segíteni?
2019. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 9abor ***** válasza:
Talán mindig is arról álmodtál hogy majd segítesz másoknak de az is lehet hogy valami teljesen másról álmodtál mindig is. Azt gondolom hogy el kellene kezdened megvalósítani az álmodat. Újra fontosnak kellene érezni magadat az álmaid megvalósítása keresztül. Mert csak gondolj bele ha valami nagyon fontos dolgot csinálnál akkor is vajon minden így lenne?
2019. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 17F teljesen így vagyok vele ahogy leírtad csak én suliba megyek meg ilyenek hogy szüleim ne veszekedjenek velem. Semmi életcélom semmi álmom azt se tudom mit tegyek holnap.
2019. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!