Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasfajas bal oldalon, mitol?

Hasfajas bal oldalon, mitol?

Figyelt kérdés

Koldokom mellett bal oldalt szuro fajadlom egy helyen. Haziorvos fel ev fajdalom csillapoto adasa utan elkuldott ultrahangra. Ott se talaltak semmit.


Se hanyinger, hasmenes. Petefeszekre gondoltam (mert nagyon gyenge a verzesem kb 3 honapja), de ha jol tudom az lejjebb van.


Szerintetek hova menjek tovabb? Vagy mi lehet?



2019. ápr. 26. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha amúgy is problémád van a menstruációddal en elmennék és megmondja a nőgyógyász hogy az miatt vagy nem. De ha ez nem válik be probiotikum foghagymatabletta taplalkozásvaltas mert az is lehet hogy valami vírus vagy nehezen emésztesz meg valamit vagy esetleg valamilyen ételre erzékeny vagy.
2019. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar januartol eletmodot valtottam. De majd probalok a kajakra figyelni, lehet valamire erzekeny lehetek vagy nembirom megemeszteni.
2019. ápr. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!