Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár hónapja vagy akár éve...

Pár hónapja vagy akár éve olyan alvásproblémám van hogy amikor alszok eszek vagy nem is tudom nyamnyogok, mint ha ennék valamit, meg csikorgatom a fogam, ez mitől lehet, vagy mi válthatja ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja vagy akár éve olyan alvásproblémám van hogy amikor alszok eszek vagy nem is tudom nyamnyogok, mint ha ennék valamit, meg csikorgatom a fogam, ez mitől lehet, vagy mi válthatja ki? Erre szeretnék rájönni vagy valami módszert kapni tőletek, mert nem szeretnék elmenni semmi hülye kivizsgálásokra.. csak jó lenne ha már abba fejeződne ez a dolog, válaszaitokat előre is köszönöm és szeretettel várom!


2010. júl. 5. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy 16/f
2010. júl. 5. 22:32
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is ennyi vagyok és nekem is hasonló proplémáim voltak.(Még a macskámat is megpróbáltam elkapni gerebjével!!!)Nekem az segített hogy lecseréltem a párnámat, és felébresztettek egyből ha csikorgattam a fogaim.Nekem ezek után 1-2 héten belül elmúlt.Remélem neked is segít.

2010. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!