Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért tapad le folyton a nyák a torkomon? Se felköhögni, se lenyelni, se orron kifújni nem tudom. Állandó krákogásra késztet.

A köptetőket mind kipróbáltam már, eredménytelenül. Mit tehetnék még?

Keress kérdéseket hasonló témákban: krákogás, nyák, torokköszörülés

ápr. 29. 08:07  Privát üzenet  

A válasz

Kedves kérdést feltevő,

Természetesen ajánlatos, egy tapasztalt orvos véleményét is kikérni, pl. a házi orvosét, de mielőtt mindenféle gyógyszer szóba jönne érdemes a természetes gyógymódokat igénybe venni!!!

Első és legfontosabb,a napi min.víz fogyasztás, ami 330ml/10kg testsúly!

pl. 100kg-os személy 3,3 liter tiszta víz / nap!

Nem ,,buborékos-buborékmentes ásványvizet", és nem csapvizet, mert a csapvíz nagyon sok szennyező anyagot tartalmaz!

A csapvíz kis hazánkban sajnos nagyon kemény-víz kategória, ezért ajánlott vízszűrőt, és vízkőmentesítő készüléket használni!(Interneten rá kell keresni.)

Továbbá, multivitamint fogyasztani, napi szinten, pl. Dr.Lenkei Gábor készítményeit, lásd Internet.

Üdv.

Okl.term.gyógyász.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 2. 13:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged, megfogadom a tanácsaid.

# 2/2Időpont máj. 4. 08:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 napja csomószor fáj a fejem, szédülök, és a jobb nyaki nyirokcsomóm elég dagadt és fáj. Mi lehet ez?
"Gombóc" érzés de mitől?
Az infarktusos vallfajas milyen?
Ma egész nap ájulásérezetem van, gyenge vagyok és sápadt. Mi lehet ez?
Hasmenésszerű állapot után normális a nyak, mellkas és fejfájás?
Van valakinek tapasztalata masszírozó berendezésről? Nyak vagy hát masszírozó?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!