Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés, erős hasi görcs....

Hasmenés, erős hasi görcs. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

F


Voltam ügyeleten, és kivizsgált a doki alulról. Minden rendben van azt mondta. Hogy lehetséges az antibiotikumtól van az ilyen hasmenés, görcsök. Mondta hogy vegyek probiotikumot akkor vettem Enterol 250 MG.


Fog ez segíteni? Iszonyatosan érzem magam :/ még étvágyam nincs jóformán. Máma nem is ettem annyit, se nem ittam. Félek nagyon


2019. ápr. 29. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy szntabletta és Normaflore naponta.
2019. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugye ez nem lehet súlyosabb? Anyukám belére beteg és talán én bennem is lappang valami és berendeltel alulról tükrözésre. Nagyon félek.
2019. ápr. 29. 13:48
 3/5 stewie200 ***** válasza:
Szia. Mindenképp igyál sok folyadékot, mert így kiszáradsz!! Főleg víz, tea a jó ilyenkor. Enni pedig főtt krumpli, banán, keksz, stb! Enterol az nálam segített, de szedj valami probiotikumot is ahogy írták felettem. Pl. Normaflore
2019. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enterol nem probiotikum?
2019. ápr. 29. 14:03
 5/5 stewie200 ***** válasza:
Most igy utanaolvasva de.. :D furcsa. Nekem a doktornom normaflort ajanlott hozza.
2019. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!