Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok pisilni?

Miért nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés

Éjjel megint fájásaim voltak a gyomorban. Víz ment belőlem, véres, még barna széklet is. Görcsöl a hasam. Elől fáj az egész hasam, és hátul a derekam is. Reggel nem éreztem, hogy kell mennem pisilni, nem is nyom, se semmi. Van amikor érzem, hogy kell pisilni, de csak csöpp jön. Nem csíp se semmi, nem is véres a vizeletem. Pedig ittam reggel vizet.


Ez normális? Mi lappanghat bennem?


2019. ápr. 30. 06:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne normális? Mi az hogy megint fjásaid vannak a gyomorban, mióta? Hetek, napok, évek? Menj dokihoz, addig is igyál sokat. Akármi lehet, ezt messziről nem lehet megmondani, banálistól a súlyos és sürgöös ellátást igénylőig.
2019. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint elkaptál valami bélhurutot okozó (feltehetően) vírust, annyira ki vagy száradva az emésztőrendszeren át távozó víz miatt, hogy a vese már nem is tud működni. 1 pohár víz semmi, feltehetően napi 1,5-2 liter folyadék kellene, különben vészesen kiszáradsz. Hasfájás ellen Bolus adstringens és széntabletta kell, de a folyadék bevitelt folyamatossá kell tenni.
2019. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

06:58: Tegnak éjjel kezdődtek a fájdalmak, görcsök, hajtás, vér csöpögött. Tegnap voltam orvosnál azt mondta vegyek probiotikumot. Szedek Enterol 250 MG. Elég ha elmegyek a háziorvosomhoz?


07:04: Tegnap megittam 2 liter vizet, de tegnap mert a vizelet. Máma reggel 2 pohár vizet. És hátul is fáj a derekam. Menyjek háziorvosomhoz? Vagy mit tegyek? Félek, hogy leállnak a veséim.

2019. ápr. 30. 07:13
 4/23 A kérdező kommentje:
Tegnap ment a vizelet*
2019. ápr. 30. 07:15
 5/23 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvosra van szükséged. Olvastam az eredeti kérdésed is, de nyilván te is érzékeled, hogy nagyon nem állnak jól a dolgok és maguktól ezek a panaszok nem fognak elmúlni. Írhatod ki sorra a kérdéseket ide és idegeskedhetsz, vagy elmehetsz a dokihoz meggyógyulni. Te döntesz.
2019. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De a háziorvosom sem fogja tudni mi a gond. Muszáj lesz elküldenie urológushoz, ahol megnézi a gyomromat. Vagy tévedek?
2019. ápr. 30. 07:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak urológiai gond, de oda is el kellene menned sürgősen, beutaló nem kell, sürgős esetben szerintem fogadnak.
2019. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az urológus nem a gyomrodat vizsgálja.

Akárhova küld, el kellene menned hozzá, hogy küldjön. Vagy bemehetsz az ügyeletre.

2019. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
07:40 Akkor milyen gond lehet ez?
2019. ápr. 30. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!