Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délutáni alvás szerintetek...

Délutáni alvás szerintetek káros? És normális hogy mindig ennyire fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Éjjel kell kb 9 óra, hogy kipihent legyek. + nappal még alszom 1-2-t általában mert vagy megfájdul a fejem vagy evés után hulla leszek ezért alig bírok a lábamon állni.

Pedig az a durva, hogy szinte semmit nem csinálok fizikai munkát egész nap csak suliba vagyok vay tanulok. Vizsgaidőszakban különösen ez van, alszom éjjel is rendesen aztán nappal tanulok és délután is muszáj aludnom


2019. máj. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Szedj vitaminokat, táplálkozz egészségesen,mozogj, hátha “jobb lesz”, de elképzelhető, hogy neked ennyi az alvásigényed. A korodtól is függhet. Ha nagyon zavar, legközelebb ha háziorvosnál jársz, kérdezz rá, hogy szerinte normális e.
2019. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

AZ a baj hogy keveset mozogsz, sportolsz.

Az éjszakai 9 órának elégnek kell lenni a szervezetnek.

2019. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kivizsgálást megér. Lehet, hogy vérszegény vagy, lehet, hogy alacsony a vérnyomásod. Lehet, hogy depressziós vagy, én akkor éreztem így magamat. Esetleg tényleg ennyi az alvásigényed. De mielőtt ebbe belenyugodnál, a többi okot ki kellene zárni.

Márcsak azért is, mert egy felnőtt ember életébe, ha dolgozik és családja van, nem fér bele napi 11 óra alvás. Semelyik munkahely nem fogja tolerálni, hogy te ebéd után hulla vagy, és aludnod kell 1-2 órát.

2019. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mozogj friss levegőn többet, az segíthet ezen, a monoton tanulás-képernyő nagyon le tudja nyomni az embert


laborba meg kénék beutalót azért, teljesvérkép, ldh meg ilyenek pl.

2019. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!