Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Evvel bemehetek...

Mit tegyek? Evvel bemehetek sbo-ra?

Figyelt kérdés
Ettem és megakadt a falat (nem félrenyeltem) és elkezdtem fuldoklani de anyukám kiütötte. Azóta nehezen jön ki a levegő de nem fulladok. Mitől akadhatott meg?
2019. máj. 4. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem sbo-ra való probléma. Ha nem múlik hétfőre,menj el háziorvoshoz. Megvizsgál és ha úgy látja, továbbküld fül-orr-gégére.
2019. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Bármivel bemehetsz SBO-ra ha van felesleges 12-20 óra az életedből amit nem tudsz mással eltölteni.

Inkább fül-orr-gégészeti ügyeletet keress.

2019. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De semmit nem birok enni hisz megakad minden kiveve a folyadek. Addig ehezzek hetfoig? Itt csak sbo van ugyelet mas nincs. 60 km rel arreb van f.o.g ugyelet.
2019. máj. 4. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Sürgősségi, azonnal! Lehet, hogy az étel egy része kijött egy része meg benne maradt a hörgőben. Mindenképpen kórházba kell menni! Ezzel háziorvos semmit nem tud csinálni!


Üdvözlettel, egy háziorvos rezidens

2019. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
És ez nem fül-orr-gégészeti hanem pulmonológiai eset.
2019. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ja, bocs, most olvasom, hogy nem félrenyeltél, akkor viszont gasztroenterológiai eset és éppen úgy a sürgire kell menni.
2019. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ❤️
2019. máj. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!