Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Akárhányszor valami bajom van, mindíg a testem baloldalán jelentkezik. Rossz a bal térdem, a bal szemem sokkal gyengébb, bal fülgyulladásom volt, a bal vállam kattog, néha görcsöl a derekam bal oldala, illetve a mostani fájdalmam, a bal bordám. Most a bordafájdalmam elég erős, hátul érzem inkább az alsó bordáimat főleg. Nem szúró fájdalom, hanem inkább nyomó.


Köszönöm a normális válaszokat.



2019. máj. 5. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mivel töltöd a napjaidat? Milyen ételeket eszel?
2019. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves. Egyetemista vagyok, suliba járok, pihenek, hetente kb. 2-3x lemegyek edzeni, de az utobbi 2 hetben a tanulas miatt nem ertem ra. tobbnyire meleg etelt, csirkemellet foleg, vagy tesztafeleket is. neha bunozok es eszek egy kis pizzat, ha nincs mas opcio, vagy ures a huto.
2019. máj. 7. 01:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a jobb oldali agyféltekédben egy góc. A reumatikus fájdalmak a reflux tünetei. Érdemes volna neurológustól agyi MR-t kérni, és esténként kortyoljál fele méz, fele kisüsti pálinkát. A bolti alkoholos italok nem alkalmasak a feladatra. Ez kioldja a nyelőcsőből a lerakódásokat.
2019. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!