Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Mit tudnék csinálni, hogy ne legyek állandóan fáradt, álmos?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kezdtem teljes munkaidőben dolgozni, ami természetesen korán keléssel jár. Ettől pedig állandóan fáradt vagyok minden hétköznap egész nap, a hétvégéim pedig sokszor telnek alvással, ha nincs különösebb program, hogy végre kicsit kipihentnek érezhessem magam.

Első gondolatom elég nyilvánvaló volt: korábban kellene lefeküdnöm. Viszont kipróbáltam, és 9-8-7 óra alvás után is ugyanolyan rongy állapotban vagyok másnap... (Néha hétvégente ha reggelig fent maradok, és utána alszok 5-6 órát, és dél körül kelek, akkor bőven elég.)

Aztán azt hittem, hogy csak egyszerűen meg kell szoknom, de már bő fél év eltelt, és semmivel se jobb (sőt...), még többet kellene várnom esetleg?

A munkarendemen nem tudok változtatni.

Saját megítélésem szerint jól alszok tulajdonképpen.

Mit csináljak, hogy bírjam a korai kelést, és kicsit kipihentebb legyek?


2019. máj. 8. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány, hozzászoktál a kávéhoz/energiaitalhoz (ha iszol), mozogj a munkahelyeden (5 perces nyújtozkodás, séta)
2019. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem iszok ilyeneket, és eléggé "futkosós" a munkám, hiába irodai, gyakran több km van bennem nap végére. Sima multivitamint szedek már egy 2-3 éve, így is lehet még hiányom?
2019. máj. 8. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De ha elmész vérvételre pontosan megtudják mondani, hogy milyen hiányod van
2019. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, néhány hónapja voltam, az alapján akkor nem volt semmi bajom.
2019. máj. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!