Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a hányinger?

Mitől lehet ez a hányinger?

Figyelt kérdés
Szóval, kb. múlthét péntek óta tart a folytonos hányingerem, össze-vissza jön rám, van amikor reggel, este, most pl. délben.. És eléggé erősen Daedalont már naponta kell szednem, dehát ez így nem állapot, nem lehet ezt tartani sokáig így.. Ehhez az egészhez 3 dolog tartozik hozzá: 1. szedek fogamzásgátló tablettát, amitől eddig is volt hányingerem ugyan (2 éve szedem) de mindig csak amikor elkezdtem a menstruáció után pár napig, csakis reggelente, és sosem hánytam, szóval nem olyan erős hányingerem volt..Most pedig már egy hete szedem, szóval amiatt nem kellene.. A 2. dolog az, hogy most kaptam egy nyári melót, napi 4 órát osztogatok postaládákba szórólapot, és pénteken valszeg napszúrást kaptam, lázam volt estére, és végighánytam az egész estét.. Nade az eddig el kellett volna hogy múljon.. Ráadásul a láz el is múlt... A 3. pedig hogy mostanság kb. egy hete szinte minden nap van valami dolgom, későn fekszem le, reggel meg már mennem is kell.. Szóval ez a 3. dolog gondolom közre játszik benne, de ma délután hiába aludtam tök sokat, pihentem, nem múlt el :( Szerintetek?
2010. júl. 6. 16:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valami fontosat el is felejtettem... Szóval múlt hét szerdán kezdtem el szedni a tablettát, szóval péntekre elmúlt a menstruációm, erre most hétfőn elkezdtem vérezni.. Sötétebb volt mint ami szokott lenni, és nem is sok, de nem hiszem hogy ez normális lenne egy ilyen erős gyógyszer, mint a fogamzásgátló mellett.. Ja, és hőemelkedésem van (37°C)
2010. júl. 6. 16:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet valami női fertőzés is,igazából terhesség is akár.Előfordulhat hogy emésztőrendszeri vírus.Nekem volt hogy egy hétig hányingerem volt és esténként hánytam,pedig igazából nem volt semmi bajom tök jól voltam,de néha csak úgy rámjött a hányinger.
2010. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát terhes biztos nem vagyok...Fogamzásgátló tabletta mellett...Ha eddig hatott, nem hiszem hogy most felejtene el ...
2010. júl. 6. 20:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet attól hogy nagyon vashiányos vagyok? Voltam nőgyógyásznál, nem olyyan jellegű a probléma.. Viszont a vérvétel szerint elég súlyosan vashiányos vagyok.. Az okozhat rosszullétet?
2010. júl. 9. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
A napszúrás miatt vagy még ilyen.Nekem is volt és még két napra rá is fáj a fejem és hánytam.A fogamzásgátló szedésénél az elején mindig sűrűbb a vérzés.Próbálj meg pihenni és magától megszűnik!
2010. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem már egy hete tart...
2010. júl. 9. 15:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor irány a doki!
2010. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, már kedden! Voltam először háziorvosnál, majd neurológián, majd CT-n de kiderült szerencsére nem ilyen jellegű a probléma, aztán voltam vérvételen, majd nőgyógyásznál.. De nem derült ki hogy mi a probléma, viszont rájöttünk, hogy a szódabikarbóna segít, és sok citromos üdítőt ittam mostanság, szóval lehet hogy sok a savam.. De biztosat nem tudtak mondani... És sajnos van amikor segít, de van amikor nem segít a szódabikarbóna..
2010. júl. 9. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Csináltak ct-t?Az érdekes,biztos,hogy tudod mi az a CT?
2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, és biztosan CT volt..
2010. júl. 10. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!