Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este epret ettem és egesz...

Este epret ettem és egesz éjjel fájt utána a hasam. Azt hittem nagyon beteg leszek. Aztán hamenesem sem volt. Ez mi? Többi lent.

Figyelt kérdés
A reggeli kávé és pirítós után jobban lettem. Bár 37.1 volt a hőemelkedésem bementem dologozni. A hasam már nem fáj csak mintha mozogna belül össze vissza. Ami viszont szörnyű úgy érzem magam mintha másnapos lennék. Pedig semmi alkoholt nem ittam. Rettenetes szorongás is kínoz reggel óta. Ez mi? Mit tehetnék ellene?
2019. máj. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A zöldségeken, gyümölcsökön rengeteg mikróba előfordulhat, ami a földből rárajuk ragad: camypobacter stb. stb. Ha nem volt annyi a mikróbaszám, hogy meghajtson, akkor csak szimplán fáj tőle a hasad. Nem a mesterségesnek kikiáltott összetevők okozzák a legnagyobb problémát az élelmiszerekkel kapcsolatban, csak a laikus embernek egyszerűbb ezt hangoztatni...
2019. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért megmostam. De egy epret hogy lehet fertőtleníteni? Megfőzve nem túl finom. 😕
2019. máj. 10. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A barázdákba benne tud maradni (Pl. a sárgadinnye héján is). Més emgoldás nincs, alapos mosás, főleg ha boltból van, mert összefogdoshatták kézzel, ha piacról van, akkor emg meg nem tudni, hogy mivel trágyázták (ezek a bacik az állatok bélcsatornájából kerülnek a földbe) és reménykedni, hogy nincs rajta.
2019. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a "rettenetes szorongásod" ne akard erre a nyomorult eperre fogni. :D
2019. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na de ettől lett a szorongás! :) komolyan. Tegnap még semmi bajom nem volt. Pont olyan szorongás érzés mint mikor nagyon másnapos valaki.
2019. máj. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!