Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tehetek ellene, hogy...

Hogyan tehetek ellene, hogy ilyen szar kedvem van? Miért?

Figyelt kérdés
Történt pár hete hogy beszéltem egy lánnyal, séta is volt, mondta nekem hogy szeret, aztán egyik napról a másikra összejött az exével. Azóta minden nap úgy kelek fel hogy nincs értelme az életemnek,nem tudok mosolyogni, nincs kedvem kikelni az ágyból csak feküdni és semmire se gondolni, és folyamatosan van egy nyomasztó érzés bennem. Hogyan tudok tenni ellene? Menjek pszichológushoz?
2019. máj. 12. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha valamilyen társaságba kerülök, egy kis időre erről el tudom terelni a figyelmem, de aztán ott is csak ülök és nem akarok ott lenni...
2019. máj. 12. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, még "séta is volt"? Az egy komolyan kapcsolat már akkor!

Na mindegy.

Akár van kedved, akár nincs, kelj ki az ágyból és menj ki sétálni, bicajozni, vagy a haverokkal üljetek be valahova, stb. Pár napig begubózik az ember egy kudarc / csalódás után, de nem szabad hagyni magad, hogy legyűrjön a depresszió.

Ennél a csajnál meg találsz jobbat, hidd el, nem vesztettél semmit.

2019. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Nagy szó, mert ő nem az a lány aki bárkinek is bármit megad. És nekem ez is sokat jelent.
2019. máj. 12. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked se adott meg semmit, inkább csak beadta neked, hogy szeret téged, miközben valószínűleg az exe után tepert / áhítozott a háttérben. A srác hirtelen visszafogadta, te meg rögtön le is lettél ejtve. Ha van benned egy csepp büszkeség, akkor nem foglalkozol tovább a csajjal.
2019. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!