Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Lehetséges olyan, hogy nem szervi baja van a szívemnek hanem lelki?

Gondolok a stresszre arra is, hogy minden percbe figyelgetem a szívem, hogy hogy ver, ha érzek valamit egyből a szívem fogom, félek erősen a szívproblémától, lehet, hogy nem szervi bajom van hanem agyi? Ilyen lehetséges-e?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szív, agy

máj. 13. 20:35  Privát üzenet  

A válasz
A kérdésedből kiindulva egyértelműen agyi.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam regebb is vizsgalatokan de mindig azt mondtak semmi bajom, s sokszor hallom, hogy ennek van a szivevel baja meg annak, de volt vizsgalaton s akkor el szoktam ilyenkor gondolkodni, hogy mi van ha nekem is baj van de nem mutatta ki

# 2/2Időpont máj. 13. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha semmi szervi gond nem indokolja a szédülést, lehet a lentiek alapján pszichés, akkor is, ha lelkileg rendben vagyok?
Mi baja lehet a szívemnek?
Van valaki, akinek gyermeke /kb.12 éves/ állandó gyomorfájással küzd szervi baj nélkül?
Regheli kavem utan 100 lett a pulzusom de itan 30 perccel csak 82 volt most meg 57 Miert emeli meg a kave? Vagy delutan ha innam akkor nem emelne? Rossz a szivemnek?
Mitől lehet, hogy valaki aránytalanul erősen másnapos? Lehet vajon mögötte szervi probléma?
Idegi vagy szervi alapja lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!