Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Öngyilkossági hajlam, ennyire...

Öngyilkossági hajlam, ennyire kerül engem?

Figyelt kérdés

Mesélek kicsit magamról, hogy kb milyen a személyiségem.

Amióta városi lettem, az életem nagyon megváltozott. Lettek barátaim, nyitottabb vagyok a világ felé.

Mindig a barátaimmal vagyok, a kettő legjobb barátommal szinte mindig együtt vagyok.

Többet nevetek, már nem félek az idegektől, bátran megmérem szólítani az embereket :)


De valami mégis hiányzik. Valami legbelül, olyan üres...

Régebben is gondolkodtam azon, hogy bumm-vége, de mindig megúsztam.

Valahogy soha sem sikerült, hogy végleg vége legyen az életemnek.


Néhány példa: mentem át az úton( zöld volt a lámpa), majd egy őrült autós padlógázzal jött felém, én lesokkoltan álltam és vártam, hogy vége legyen... de nem lett semmi!


Ez kicsit régebbi— Reggelente egy hídon kell átmenjek, a víz sodrása nem nagy.

Az a híd már eleve régi volt, csak a bátrabbak mentek át rajta, igazából az lezárt terület volt.

M1– már félúton voltam, mikor hirtelen a fahíd már nem állt olyan instabilon, vagyis én megmártóztam a vízben, hagytam, hogy vigyen a sodrás.

Nem tudom, hogy hogyan de valaki kimentett a kórházban tértem magamhoz.


Volt, hogy altatót vettem be, de csak jól kipihentem magam.

Meg számos őrült próbálkozásom volt, de valahogy mindig életben maradok ... :(


Nem mondom azt, hogy utàlom az életet, neem... hisz vannak barátaim akik vigyáznak rám és aggódnak értem. Valahogy a szívem legmélyén érzem az ürességet, hogy hiányzik valami.

Nem hinném, hogy pasi hiány lenne XD hisz fiúk is körülvesznek, akikkel jóban vagyok.


Járok rendszeresen dokihoz( pszichológushoz is), minden ok velem, a pszichológus szerint próbáljak ki néhány extrém sportot, habár nem tudom, hogy mi értelme.


Bocsánat, ha valamit felidegesítettem, de nem tudom, hogy mihez kezdjek...

A volt legjobb barátnőm is ilyen személyiségű volt, és szerintem még most is olyan ...



2019. máj. 14. 00:24
1 2
 1/13 Barbell Deadlift ***** válasza:
65%
Nem mondott hulyeseget a pszichologus, megha nem is feltetlenul extrem sport, de valmilyen sportot erdemes lenne kiprobalnod, amit majd szeretsz csinalni, es varni fogod az edzeseket. Ez vegulia ad egy kis rovid tavu celt neked, ettol talan az uresseg erzes is megszunik. Viszont eleg keves informaciot irtal magadrol. Hany eves vagy? Miota erzed ezt az uresseget?
2019. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
uresseg erzes szemelyisegzavarnal szokott lenni. empatias kepesseged milyen? emberi kapcsolataid kiegyensulyozottak, vagy pedig sok a veszekedes? nem extrem sport kene neked, hanem valami hianyzik, egy erzes amit sosem kaptal meg. szeretet? torodes?.figyelem?
2019. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
A gyógyszerek hatása alatt többször prbáltam én is öngyilkosságot, mióta nemszedem őket jól vagyok. Tudod én azért vagyok itt, hogy elmondjam mindekinek mit tettek velem a gyógyszerek. Szóval gondolkozz el ezen érdemes e szedni... :)
2019. máj. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert egy barom vagy... Csak az igazat irtam, de úgyse hallgat rám senki, aztán majd a temetőben köt ki és mindenki csodálkozik, pedig járt orvoshoz. HAHA pont hogy több kárt okoztak a gyógyszerek nekem.NO COMMENT
2019. máj. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jelentettelek is te provokativ semmit se tudom majom
2019. máj. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a gyógyszerek híve :/ még régen 2 hónapig szedtem, de csak rosszabbul lettem.

Az orvosok szerint a sport azért kell mert lehet, hogy valami az adrenalinnal kapcsolatos dolog van...

És a sikertelen "próbálkozások" nem tudom, hogy csak én vagyok ennyire béna?

Amúgy ez akkor kezdődött amikor a városba-úgymond költöztem, azóta néha-néha előjön ez az "ég veled világ", ahány próbálkozás annyi sikertelen eredmény..

A mostan barátaim kb így ismertek meg, amilyen most vagyok, néhányan azt gondolják, hogy viccelek és hülyéskedek.

2019. máj. 14. 04:23
 7/13 anonim ***** válasza:
A sport önmagában nem segit, de mire kezd hatni azok sajnos hónapok és mindennapos sport eredménye. Amúgy nekem az agykontroll segitett
2019. máj. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"próbáljak ki néhány extrém sportot, habár nem tudom, hogy mi értelme."

Az orvosod nem hülye! Extrém sport alatt a szexet érti! Tudni illik, ez állítja be legjobban az adrenalinszintet és más hormonokat is.

2019. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDD
2019. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a szex max 60 felett extremsport!:')
2019. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!