Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorgörcs, étvágytalanság?

Gyomorgörcs, étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Aznap jelentkezett először, amikor átvettek vezetőnek a munkahelyemen, de nem éreztem magam idegesnek miatta vagy ilyesmi, szóval maximum tudat alatt lehet...

Az első az volt, hogy nem volt étvágyam pedig eddig ebednel mindig nagyon éhes voltam és jólesett az étel . Még aznap délutan a gyomrom is begörcsölt. Ez volt pár napig. Estere mindig nagyon éhes voltam és ettem, amikor hazamentem. De tegnap már este se voltam annyira éhes. (Talán azért mert a kevesebb evestol osszeszukult a gyomrom) és este is gyomorgorccsel fekudtem le. Már ébren voltam egy órával hamarabb, mint kellett volna, pedig sose kelek fel magamtól hamarabb. Nem ereztem magam rosszul vagy ilyesmi, de nem aludtam jól. Ahogy kikeltem az ágyból megint begörcsölt a gyomrom és indulás előtt hasmenesem is volt. Reggelizni se tudtam, pedig mindig megeszek reggel egy szendvicset legalabb. Most korog a gyomor, de etvágyam az nincs. Létezik olyan, hogy tudat alatt ennyire stresszes legyek vagy más lehet a háttérben? Fojtó érzést is érzek a torkomban na az mindig idegesség miatt jelentkezik nálam.


2019. máj. 15. 10:19
 1/3 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy idegi problémáid vannak, persze könnyű azt mondani, hogy tedd túl magad rajta. Pedig más megoldás nincs! (Legfeljebb az, hogy nem vállalod a stresszes munkát, de akkor megmaradsz örökös beosztottnak? Volt olyan barátom, aki azt mondta, hogy őt nem érdekli a pénz, meg a rang, de el nem vállalna pl. iskola igazgatást, holott közel 40 éves ottani munkája után abszolút befutó lett volna. "Örökös beosztottnak" nevezte magát.
2019. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A szorongástól nekem is voltak hasonló tüneteim. Ennnek leküzdésére én a relaxálást, a hasi légzést, pozitív megerősítéseket, hasi légzést, tornát, futást, sétát választottam, ezek, na meg egy jó könyv, jó hobbi, segítettek abban, hogy elmúljanak a tünetek. Ha nem ettem, akkor még rosszabb volt!!! Szerintem, ha tudomásul veszi az ember, hogy a karrier, a siker útjába ez is belefér, a cél az a fontos, a többi majd menetközben megoldódik, egy-kettőre elmúlik a szorongás. Csak a mostra figyelés, na ez is nagyon hatásos volt. Nekem sokat segített ennek a mondatnak az ismételgetése: Teszem, amit tudok, azzal amim van, ott ahol vagyok, a többivel nem törődom. Rooswelt mondása, csak én 1. szm 1. személyre átfogalmaztam.
2019. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már elmúlt szerencsére:) Remélem nem jelentkezik újra

2019. máj. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!