Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Gyomorgörcs, étvágytalanság?

Aznap jelentkezett először, amikor átvettek vezetőnek a munkahelyemen, de nem éreztem magam idegesnek miatta vagy ilyesmi, szóval maximum tudat alatt lehet...

Az első az volt, hogy nem volt étvágyam pedig eddig ebednel mindig nagyon éhes voltam és jólesett az étel . Még aznap délutan a gyomrom is begörcsölt. Ez volt pár napig. Estere mindig nagyon éhes voltam és ettem, amikor hazamentem. De tegnap már este se voltam annyira éhes. (Talán azért mert a kevesebb evestol osszeszukult a gyomrom) és este is gyomorgorccsel fekudtem le. Már ébren voltam egy órával hamarabb, mint kellett volna, pedig sose kelek fel magamtól hamarabb. Nem ereztem magam rosszul vagy ilyesmi, de nem aludtam jól. Ahogy kikeltem az ágyból megint begörcsölt a gyomrom és indulás előtt hasmenesem is volt. Reggelizni se tudtam, pedig mindig megeszek reggel egy szendvicset legalabb. Most korog a gyomor, de etvágyam az nincs. Létezik olyan, hogy tudat alatt ennyire stresszes legyek vagy más lehet a háttérben? Fojtó érzést is érzek a torkomban na az mindig idegesség miatt jelentkezik nálam.

máj. 15. 10:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fizikai aktivitás hiánya okozhat gyengeségérzetet, étvágytalanságot?
Álmosság, időnként homályos látás, étvágytalanság, mitől lehet?
Ez szorongás lenne?
Megszakításokkal 1991 óta van hányingerem, diszkomfort érzésem és émelygésem a gyomromban, tehát 27 éve. Étvágytalan vagyok és van úgy, hogy este hatkor eszem először, mert nem...
Mi lehet a bajom? Kezdek aggódni.
Reggeli rosszullétet és étvágytalanságot mi okozhatja?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!