Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnék javítani a...

Mivel tudnék javítani a közérzetemen?

Figyelt kérdés
21 éves leszek,de lassan már úgy érzem, hogy teljesen kiégtem. Életem több,mint a felét kórházban töltöttem,sosem voltam könnyen barátkozós típus és rosszul is érzem magam idegenek társaságában. Legutóbb 2 olyan eseményen is voltam ahol,csak egy-két embert ismertem,de mivel szinte sose voltak a közelemben, így az átlagosabbnál is rosszabbul éreztem magam. A munkában és otthon is egész nap egyedül vagyok. Van egy kis baráti köröm akikkel heti egy alkalommal tudok találkozni és akkor rendszerint jól is érzem magam,de a hét összes többi napján semmi sincs ami boldoggá tudna tenni. Mit ajánlanátok, hogy ezen tudjak változtatni?

2019. máj. 15. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el segíteni másokon, önkéntes munkát végezni Szeretetszolgálatnál, Vöröskeresztnél, ott megmondják, hol van szükség rád, és meglátod, hogy meggazdagítja az életedet. Mert "aki másokat felüdít, maga is felüdül."
2019. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeresd magad, kb ennyi. Azért, ami vagy
2019. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én mindig segítek ahol tudok. Ápolóként dolgoztam (férfiként így még a kollégáimnak is tudtam sokat segíteni), pénzel is támogatok szervezeteket ha tudok (nem hencegés), barátaimnak ha segítségre szorulnak és igazából ez az egyik oka amiért nem szeretem már az emberek többségét. Nem számított, hogy ki hányszor okozott csalódást vagy vert át,ha kellet én mindig segítettem neki,csak utána én éreztem magam hülyének. De ha látom, hogy valaki segítségre szorul akkor egyből rohanok,mert ilyen a természetem.
2019. máj. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!