Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Lázasnak érzem magam de nincs lázmérőm! Honnan tudhatom hogy van e lázam? 17/L

máj. 15. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok
dobd ki kockával

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 20:36 Privát üzenet
Hol vagy? Nincs a családban egy lázmérő? Ne mondd már! Amúgy meg nem kell azt tudni, mit érsz vele, ha tudod. Feküdj le aludni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 22:21 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Szerintem alap, hogy legyen lázmérő egy háztartásban. Az, hogy mit kezdesz az eredménnyel, más kérdés, de azért kell mérni, mert 38 alatt nem szabad bevenni lázcsillapítót.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 12:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudhatom, hogy szelén hiányom van e?
Lázasnak érzem magam. Akkor az is vagyok? Nincs lázmérő nálam, se senkinél mert osztálykiránduláson vagyunk.
Honnan tudhatom, hogy nincs-e polipom?
Honnan tudhatom hogy lázas vagyok-e ha nincs lázmérő nálam? Osztálykiránduláson vagyok.
Lázasnak érzem magam, folyik az orrom. De nincs lázmérő nálam mert ''osztalyommal meg pár tanarral'' iskolai nyári kiránduláson vagyunk. Mit tegyek?
Hogy tűnhetnék lázasnak? Arcpir hogy?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!