Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Üres gyomor miatt hányinger?

Üres gyomor miatt hányinger?

Figyelt kérdés

Ha üres a gyomrom, akkor nagyon erős hányingerem szokott néha lenni, konkrétan olyan is van, amikor már "ökelndezek", de nem jön fel semmi. Ilyenkor enni sem merek, nehogy visszajöjjön.

Valakinek van még ilyen erős hányingere ha üres a gyomra? Tudnátok rá valami jó megoldást? Vagy csak az, hogy erőltetni, erőltetni az evést amíg elmúlik a hányinger?



2019. máj. 19. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Erőltetni?! Koplalsz netán? Ha éhes vagy, enni kell. Ha hányingered van mert üres a gyomrod, akkor a szervezeted igényli az ételt, és valószínű, hogy már órák óta nem tettél ellene semmit.
2019. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. Csak ha reggelre kiürül a gyomrom, akkor jön az erős hányinger, és ha hányingerem van, főleg ha öklendezek is, akkor nem merek enni. Szóval akkor ez ilyen "ördögi kör", hogy ha hányingerem van akkor nem merek enni, ha eszek akkor meg félek, hogy visszahányom
2019. máj. 19. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta van ez?
2019. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen. Ivójoghurtot szoktam inni, mert enne meg nem bírok.
2019. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már évek óta, de csak akkor, amikor full üres a gyomrom. Tudom, az lenne a legegyszerűbb módja ennek elkerülésére, ha mindig ennék egy keveset hogy ne ürüljön ki a gyomrom, de néha belecsúszok ebbe az "ördögi körbe"
2019. máj. 19. 21:17
 6/10 A kérdező kommentje:
én a vízzel próbálkoztam ma....hogy tágítja a gyomromat, de semmi tápanyag nincs benne
2019. máj. 19. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
csak nálam az is a baj, hogy ilyenkor úgy érzem (talán a hányinger miatt) hogy fullra tele van a gyomrom
2019. máj. 19. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tudom, az lenne a legegyszerűbb módja ennek elkerülésére, ha mindig ennék egy keveset hogy ne ürüljön ki a gyomrom, de néha belecsúszok ebbe az "ördögi körbe""

Akkor végre állítsd be a telódat, hogy rádszóljon, amikor itt az ideje az evésnek. (Munkanélküli játékfüggő vagy, vagy mi veszi el annyira az eszedet, hogy enni is elfelejtesz?) Ha nap közben normális időközönként eszel, nem éhezteted magad, akkor éjjel se lesz gond: reggel majd eszel újra. De ha úgy sikerül, hogy esetleg felébredsz éjjel, akkor is ehetsz pár falatot nyugodtan.


Ugye nem fogyózol?

2019. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem fogyózok. vacsorára kb 7 óra fele egy normál adagot eszek, most érettségik után később is kelek, lehet, hogy ez is váltja ki bennem, hogy tovább alszok és így ki tud ürülni a gyomrom. Nem fogyózom
2019. máj. 19. 21:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza a normális napirendedet, hogy legalább a szóbelikre rendben legyél: ha nincs is tanítás, azért feküdj le és kelj is fel normál időben, max. negyed órával később.
2019. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!