Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez az érzés mikor a...

Miért van ez az érzés mikor a talpam vakarom?

Figyelt kérdés
Nem viszket de mikor megvakarom nem erősen inkább úgy hogy a körmöm el simogatom utána olyan jó érzés van olyan érzés mintha a verkeringes beindulna nagyon jó nem tudom hogy mondjam inkább bizsereg.
2019. máj. 21. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vajon hányan simogatták a kérdés kiírása óta ?
2019. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) 100 an. Én azt írtam hogy többen simogatja? Szerintem nem. Ha beszolos kedvedbe vagy akkor keress egy olyan kérdést ami ennél cifràbb
2019. máj. 22. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a tiedet :)

Úgy értettem, hogy hányan próbálhatták ki magukon a kérdés hatására, hogy náluk is jelentkezik-e?

2019. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi félre értettem. Tenyleg érdekes mert a talpmasszasra azt mondják hogy nem tudom egyes pontokon a tüdő máj stb re jó. De ezt a csikiző érzést jobban megerzi az ember és azt mondja jó érzés :D
2019. máj. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!